رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ترامپ: زندگی از ۸۰ سالگی آغاز می‌شود

ترامپ در واکنش به نتایج نظرسنجی نیویورک تامیز و نگرانی‌ها نسبت به سن بایدن برای ریاست‌جمهوری گفت: زندگی از ۸۰ سالگی آغاز می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا که ۷۶ سال سن دارد، در شبکه اجتماعی خود به نام «حقیقت» نوشت: رئیس‌جمهور جو بایدن یکی از قدیمی‌ترین ۷۹ ساله‌های تاریخ است، اما در کل و به خودی خود او پیر نیست. بسیاری از انسان‌ها در ۸۰ یا ۹۰ سالگی‌شان مانند قبل خوب و هوشیار هستند. شاید بایدن اینطور نباشد، اما این ارتباطی به سن او ندارد. در واقع زندگی از ۸۰ سالگی آغاز می‌شود.

این سخنان ترامپ پس از آن منتشر شد که روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که بیش از ۱۰ تن از مقامات و مشاوران دولت جو بایدن نگران سن این رئیس‌جمهوری آمریکا هستند.

در این گزارش آمده است که کارکنان کاخ سفید دائما نگران این هستند که بایدن هنگام راه رفتن به زمین بیفتد و یا در سخنرانی‌های خود «گاف بدهد».

بایدن تنها رئیس‌جمهوری آمریکا نیست که توانایی‌های جسمی و ذهنی‌اش مورد بحث قرار گرفته است. در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ نیز مواردی مانند دشواری او در پایین آمدن از یک سطح شیبدار و یا سوتی‌های کلامی متعددش در سخنرانی‌ها خبرساز شده بود.

بایدن و ترامپ هردو نسبت به نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ ابراز تمایل کرده‌اند، اما با این حال هیچ یک به صورت رسمی نامزدی خود را اعلام نکرده‌اند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.