رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ترقه خارجی نکونام زیر پای پرسپولیس و سپاهان | نبرد سخت استقلال و رونمایی از دومین بمب نقل و انتقالاتی

ترقه خارجی نکونام زیر پای پرسپولیس و سپاهان/ نبرد سخت استقلال و رونمایی از دومین بمب نقل و انتقالاتی و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر، ترقه خارجی نکونام زیر پای پرسپولیس و سپاهان/ نبرد سخت استقلال و رونمایی از دومین بمب نقل و انتقالاتی و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

باشگاه پرسپولیس که قصد جذب جلال الدین ماشاریپوف را داشت از خرید این بازیکن منصرف شد و حالا مدیران استقلال در تلاش هستند تا با این بازیکن قرارداد ببندند.

مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا جلال الدین ماشاریپوف را به تهران بیاورند تا لیست جواد نکونام کامل شود.

باشگاه استقلال می‌گوید نمی‌تواند بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار پرداخت کند، اما ماشاریپوف زیر ۸۰۰ هزار دلار راضی به حضور در تیم استقلال نمی‌شود.

استقلال از حوالی دو هفته قبل به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور جلال الدین ماشاریپوف در جمع آبی پوشان است. بازیکنی که به لحاظ فنی مورد تایید جواد نکونام قرار دارد و ۴۶ بار هم با پیراهن ازبکستان در عرصه دیدار‌های ملی ظاهر شده است. از قرار معلوم استقلال و جلال الدین هنوز بابت مسائل مالی با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

در همین رابطه آخرین شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که استقلالی‌ها به ماشاریپوف گفته‌اند از بابت مسائل مالی شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانند بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار برای او هزینه کنند؛ بنابراین یا باید همین مبلغ را قبول کند و به تهران بیاید یا اینکه با هر تیم دیگری که خودش دلش می‌خواهد قرارداد ببندد. قبلاً صحبت بر سر آن بود که استقلال به ۴۵۰ هزار دلار هم راضی شده، اما به نظر می‌رسد چنین چیزی نیست و استقلالی‌ها بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار نمی‌دهند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.