ترند تایم با موضوعات مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ ادامه دارد

تقی مولوی، مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن درباره برنامه های آینده رویداد ترند تایم اظهار داشت: این برنامه درباره موضوعات مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ ادامه خواهد داشت.

اینتیتر – سحر زمانی؛ تقی مولوی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما درباره ایده شکل گیری ترند تایم گفت: در حوزه دیجیتال چنین برنامه مدونی وجود ندارد که به صورت زنده و در سراسر ایران پخش شود. همچنین بحث های چالشی به همراه نقد نیز در آن انجام شود. در واقع ایده ترند تایم بر مبنای این موارد شکل گرفت.

بیشتر بخوانید:

مولوی: ترند تایم با موضوعات مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ ادامه خواهد داشت

مولوی درباره برنامه های آینده این رویداد اظهار داشت: این برنامه درباره موضوعات مختلف در حوزه دیجیتال مارکتینگ ادامه خواهد داشت.

ترند تایم

نور محمدی: در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو حرف برای گفتن زیاد است

اسماعیل نورمحمدی،‌ مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ وبمستر سلام و مجری این رویداد درباره اولین برنامه ترند تایم اظهار داشت: برنامه امروز برنامه خوبی بود و سعی کردم ایده های بحث را از دوستان بگیرم و برنامه را چالشی پیش ببرم.

نورمحمدی درباره هدف برگزاری این رویداد گفت: اساسا در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو حرف برای گفتن زیاد است. در این اکوسیستم افراد بسیاری هستند که تریبون ندارند اما خیلی کار درست هستند. در ترند تایم قرار است افراد این اکوسیستم، چه آنهایی که تریبون دارند و چه آنهایی که تریبون ندارند را گرد هم بیاوریم و تجربیاتمان را در حوزه دیجیتال مارکتینگ به اشتراک بگذاریم و آموزشی هم در این حوزه داشته باشیم تا افرادی که این رویداد را تماشا می کنند نیز از آن بهره ای ببرند. در این رویداد درباره حوزه آموزشی هم صحبت خواهیم کرد و به این موضوع خواهیم پرداخت که مخاطبان چگونه دوره های خوب آموزشی را تشخیص دهند.

نورمحمدی: به دنبال ارتقا اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ کشور هستیم

نورمحمدی ادامه داد: رویداد ترند تایم ذهن علاقه مندان این حوزه را را با مفاهیم و ابزارهای حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ آشنا می کند. واقعیت اینجاست که اکثر آموزش هایی که می بینیم نتیجه اش میشود خوب حرف زدن اما در عمل چیزی نداریم. ما با برگزاری ترند تایم به دنبال عملیاتی کردن آموزش های این حوزه هستیم. به عنوان مثال موضوع برنامه امروز که درباره ابزارهای سئو بود به مخاطبان کمک میکند تا از این ابزارها که به عنوان سلاحی مخفی برخی متخصصین شناخته می شود، در سئو سایتها استفاده کنند و از باقی افراد این حوزه جلوتر باشند.

نورمحمدی در آخر بیان کرد: ما در این رویداد تلاش داریم تا این تکنیک ها و سلاح های مخفی را رو کنیم و در نهایت به دنبال ارتقا اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ کشور هستیم که به نفع همه ی ما است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.