رسانه خبری این تیتر

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

دیداری در بالاترین سطح فوتبال اروپا بین تیم‌های اتلتیکومادرید و منچسترسیتی با صحنه‌های زشت و زننده در دقایق پایانی همراه بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، آخرین دقایق بازی اتلتیکو مادرید و منچسترسیتی با درگیری شدیدی همراه بود که بیش از چهار دقیقه به طول انجامید و با اخراج فیلیپه و کارت زرد ساویچ (اتلتیکومادرید) و ناتان آکه (مدافع منچسترسیتی) به پایان رسید. همه‌چیز از کنار زمین شروع شد، جایی که با تکل فیلیپه روی فودن که همراه شد با ضربه دیگری از مدافع برزیلی به فودن در حالی که توپی در کار نبود. بازیکن سیتی هم در حالی که بیرون زمین افتاده بود خود را به داخل زمین کشاند تا وقت بازی را بکشد. ساویچ دیگر مدافع اتلتیکو که این صحنه را دید، به سمت فودن رفت و او را به شکل زننده‌ای به بیرون انداخت و جنجال‌ها از این صحنه اوج گرفت.

 بیشتر بخوانید:

در این لحظات درگیری‌های عجیب و غریب و زشتی شکل گرفت که در آن بازیکنان هر دو طرف شرکت داشتند. هم بازیکنانی که در زمین بودند و هم کسانی که از روی نیمکت بلند شده بوند، همه همدیگر را هل می‌دادند و دعوا داخل زمین و کنار آن درجریان بود. داور بازی با خونسردی گوشه‌ای ایستاده بود و منتظر بود تا بازیکنان از هم جدا شوند تا کارت را به آن‌ها نشان دهد. کارت قرمز به فیلیپه برای ضربه‌ای که زد رسید و کارت زرد به ساویچ که موهای گریلیش را کشید و با چند نفر درگیر شد و به ناتان آکه مدافع هلندی سیتی که او هم وارد درگیری شد.

بعد از جنجال، باز هم اوضاع ملهتب بازی ادامه یافت. بازیکنان سیتی در دقایق پایانی دست از زمین انداختن خود بر نداشتند که همین باعث شد دیگو سیمئونه با تشویق کنایه‌آمیز نیمکت گواردیولا به این موضوع واکنش نشان دهد و ورزشگاه متروپولیتانو را نیز تحریک کند. داور ۱۰ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت اما این برای اتلتیکو کافی نبود، تیمی که از داور به خاطر توقف‌های مداوم بازی و وقت‌کشی بازیکنان حریف شاکی بود. سیمئونه برای اعتراض به دنیل سیبرت به داخل زمین دوید، در حالی که نزاع بازیکنان دو تیم در تونل منتهی به رختکن هم ادامه داشت. ساویچ، هرموسو و برتا با بازیکنان سیتی روبه‌رو شدند و ناظر یوفا از پلیس خواست تا مداخله کند.

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

تصاویر زشت و جنجالی در لیگ قهرمانان اروپا

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.