تعرض وحشیانه همراه با خشونت دو دانشجوی هوسباز به دختری در انباری

با تلاش پلیس لندن دو دانشجوی متجاوز ایتالیایی که دختری جوان را مورد آزار جنسی وحشیانه قرار داده و سپس رهایش کرده بودند بعد از دو سال دستگیر شده اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از زنهار، دو دانشجوی هوسباز ایتالیایی که به لندن برای تحصیل مهاجرت کرده بودند بعد از مست کردن دختر ۲۳ ساله او را مورد خشونت جنسی وحشتناک قرار دادند و سپس از او فیلم سیاه تهیه کردند. که این دختر جوان بعد از آن در بیمارستان بستری شد و بعد از دو سال متجاوزان دستگیر شده اند.

“فردیناندو اورلاندو” دانشجوی ۲۵ ساله حقوق بین‌الملل و “لورنزو کوستانزو” دانشجوی ۲۶ ساله کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از ایتالیا هستند که برای تحصیلات به لندن مهاجرت کرده بودند.

این دو دانشجو سال گذشته در یک کلوپ شبانه، دختری ۲۳ ساله با نام مستعار “جولیا” را فریب داده و به بهانه دوستی مشروب زیادی به او خوراندند. وقتی دختر انگلیسی به خاطر نوشیدن مشروب زیاد مسموم و بیحال شد او را به یک انباری در نزدیکی کلوپ کشاندند؛ آنها سپس به طرز وحشیانه ای “جولیا” را مورد آزار و اذیت قرار دادند و از این اقدام فیلم گرفتند.

“فردیناندو” و “لورنزو” پس از اجرای نقشه پلیدشان، ‌دختر بیچاره را در توالت رها کردند و در مقابل دوربین به نشانه موفقیت در شکار طعمه و رابطه شیطانی، با یک “بزن قدش” با یکدیگر دست دادند و همدیگر را بغل کردند. پسران شیطان صفت سپس با افتخار، فیلم خشونت جنسی خود را برای دوستانشان ارسال و در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشتند.

دستگیری دو دانشجوی هوسباز به جرم آزار جنسی

پس از این اتفاق، دختر جوان که به خاطر شدت خشونت جنسی برای جراحی به بیمارستانی در لندن فرستاده شد از شکنجه گرهای خود شکایت کرد. پلیس در نخستین گام و با بررسی دوربینهای مدار بسته کلوپ شبانه و همچنین رصد فضای مجازی دو دانشجوی شیطان صفت را شناسایی کرد.

در ادامه تحقیقات پلیس برای بازداشت این دو دانشجوی خارجی، مشخص شد که “فردیناندو” و “لورنزو” فردای آن روز، از ترس دستگیری و فرار از عدالت به ایتالیا بازگشتند. یکسال بعد اما این دو جنایتکار هنگامی که برای تماشای یک مسابقه فوتبال به لندن آمده بودند توسط پلیس این شهر دستگیر شدند.

مردان هوسباز، در بازجویی پلیس لندن هرگونه خشونت جنسی در مورد “جولیا” را رد کرده و مدعی شدند هرگونه رابطه ای با رضایت خود او بوده است اما وقتی با تصاویر دوربین مداربسته و مدارک پزشکی قانونی روبه رو شدند به ناچار جرم خود را گردن گرفتند.

“جولیا” در دادگاه گفت: زخمی که این دو جوان بر روح و روانم به جا گذاشتند به مراتب دردناک تر از جراحت و آسیبی است که به جسمم وارد کردند. چیزی که بیش از همه مرا آزار می دهد این است که چطور دو نفر می توانند چنین رفتار وحشیانه ای را با یک انسان دیگر انجام دهند و از آن به عنوان سرگرمی و نشان افتخار خود یاد کنند.

قاضی دادگاه پس از شنیدن اظهارات قربانی و شواهد و مدارک پزشکی قانونی، “فردیناندو” و “لورنزو” را به هفت سال و نیم زندان محکوم کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.