رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

تلاش دولت این است که خدمات شایسته‌ای به مردم قم، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌های علوم دینی و حرم مطهر ارائه کند

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در قم گفت: طرح مونوریل و فرودگاه قم توسط دولت به طور جدی پیگیری می‌شود. چون انتظارات مردم در مورد این طرح‌ها درست است و روند تکمیل آنها طولانی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور؛ دکتر «‌داود منظور» امروز – پنج‌شنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۲ – در سفر به قم و دیدار با آیت‌الله «سید محمد سعیدی»، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)، گفت: خوشبختانه استاندار قم با جدیت موضوع‌های توسعه استان را دنبال می‌کند و مسائل این استان به صورت ویژه توسط دولت با توجه به اهمیت این استان پیگیری می‌شود و تمام تلاش دولت این است که خدمات شایسته‌ای به مردم قم، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌های علوم دینی و حرم مطهر ارائه کند.
دکتر منظور افزود: امروز در سفر به قم، اولویت مسائل استان در راه‌ها، فاضلاب شهرستان قم و شهرستان‌های دیگر استان، شبکه بهداشت و درمان و مسائل حاشیه‌نشینی بررسی می شود.
وی همچنین از توجه به مسئله دانشجویان و طلاب خارجی و پشتیبانی از آنها توسط دولت خبر داد و گفت: مسئله خاص مونوریل و فرودگاه قم توسط دولت به طور جدی پیگیری می‌شود؛ چون انتظارات مردم در مورد این طرح ها درست است و روند تکمیل آنها طولانی شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه گفت: در بودجه سال آینده تلاش می‌شود که منابع مناسب‌تری برای طرح‌های استان قم ببینیم.
این گزارش می‌افزاید: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، امروز – پنج‌شنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۲ – در سفر به شهر مقدس قم، علاوه بر شرکت در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم، با شماری از مراجع تقلید و علما نیز دیدار و گفت و گو کرد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.