تمامی سرویس‌ های یاهو در یک اپلیکیشن

حتما می‌دانید که یاهو برای سرویس‌های مختلف خود اپ‌های جداگانه دارد؛ محصولاتی مثل Mail، Search، Newsroom، Weather، Finance و … که تا امروز می‌توانستید اپلیکیشن مستقل هر کدام را برای iOS و اندروید دانلود کنید.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، اما حالا و در پی اقدامی هوشمندانه، یاهو تصمیم گرفته که تمامی این سرویس‌ها را در قالب یک اپلیکیشن واحد به شما ارائه کند. این اپ که به سادگی !Yahoo نام‌گذاری شده، برای کاربران اندروید منتشر گردیده و اطلاعات سفارشی‌سازی شده بیشتری نسبت به قبل در اختیارتان قرار می‌دهد.

به گزارش Phonearena، اپ جدید یاهو را باید چیزی شبیه به اپلیکیشن فعلی گوگل در نظر بگیرید. البته اشتباه نکنید، هیچ چیز دیگر نمی‌تواند یاهو را به دورانی برگرداند که صفحه خانگی بسیاری از کاربران اینترنت بود. با این وجود کمی که در اپلیکیشن جدید کار کنید، مطمئنا آن را ابزار مفید و کارآمدی خواهید یافت.

تقریبا تمام سرویس‌های فعال یاهو را می‌توانید در این اپلیکیشن ببینید. بالای صفحه به پیش‌بینی وضعیت آب و هوا اختصاص داده شده و در ادامه آن، اخبار داغ روز را مشاهده خواهید کرد. بعد از آن نوبت به سرویس ایمیل مشهور یاهو می‌رسد که اگر لوکیشن خود را فعال کرده باشید، ممکن است کدهای تخفیف رستوران‌ها و مغازه‌های اطراف هم به شما پیشنهاد شود.

پس از سرویس میل، نوبت به Yahoo Finance می‌رسد که برای پیگیری اخبار بورس و اوراق بهادار کاربرد دارد. اما در نهایت طالع‌بینی روزانه خود را مشاهده خواهید کرد که از دیرباز یکی از راهکارهای یاهو برای جلب مخاطبین و بیشتر نگه‌ داشتن آن‌ها در محیط وبسایت بوده است.

اپلیکیشن جدید یاهو حدود یازده مگابایت حجم دارد، اما به خاطر حجم نسبتا بالای تبادل اطلاعات در آن ممکن است فضای زیادی از حافظه گوشی شما اشغال کند. بنابراین پیش از دانلود و نصب اپلیکیشن حتما به این موضوع توجه داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.