تمرین اختصاصی بمب نقل و انتقالات با چاشنی شکست پرسپولیس | نبیل باهوئی به الدحیل می‌رسد؟ + تصویر

آمادگی نبیل باهوئی برای رویارویی با الدحیل اکنون یکی از دغدعه‌های هواداران پرسپولیس است.

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، در روزی که نبیل باهویی به طور اختصاصی تمرین کرد پرسپولیس نیز بازی تداراکاتی با نساجی را واگذار کرد اما سوال اینجاست که آیا بمب نقل و انتقالات به الدحیل می رسد؟

پر‌سپولیس در دیداری تدارکاتی روز گذشته از ساعت ۱۷ در ورزشگاه دستگردی به مصاف نساجی رفت و در پایان با یک گل شکست خورد.

پر‌سپولیس در هر دو نیمه نبض بازی را در اختیار داشت و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی نیز به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند. تک گل نساجی را فرشید اسماعیلی در دقیقه ۳۹ به ثمر رساند. پر‌سپولیس در این بازی محمد عمری، یاسین سلمانی و محمدمهدی احمدی را به دلیل حضور در تیم ملی امید و وحید امیری و مهدی ترابی را بخاطر آسیب‌دیدگی در اختیار نداشت. نبیل باهویی، مهاجم سوئدی نیز امروز اختصاصی تمرین کرد.

باهویی

مهاجم تازه وارد پرسپولیس مقابل الدحیل به میدان می رود

روز قبل ازاین بازی نیز نبیل باهویی در تمرینات پرسپولیس آفتابی شد و از سوی بازیکنان پرسپولیس نیز مورد استقبال قرار گرفت. تصاویر منتشر شده روی خروجی رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نشان می دهد چگونه این مهاجم سوئدی مثل آنچه در تیم‌های اروپایی رخ می‌دهد از تونل مملو از ضربات نه چندان آرام بازیکنان پرسپولیس و هم تیمی‌های جدیدش عبور کرد تا رسما عضوی از این مجموعه شود.

به هر حال این یک واقعیت است که نبیل باهویی به واسطه سفر به ایران و بیماری که داشت مدتها از شرایط تمرینی دور بود و با علم به این موضع با تجویز پپه لوسادا بدنساز پرسپولیس، باهویی در اولین جلسه تمرینی فقط چند بار دور زمین دوید و در تمرینات گروهی شرکت نکرد. اما همین حضور کافی بود تا هم تیمی های جدید او گواهی دهند نبیل از استایل خوبی برخوردار بوده و از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارد.

از این رو به نظر می رسد تنها چند روز حضور در تمرینات گروهی برای مهاجم حرفه ای چون نبیل باهویی کافی است تا او شرایط بازی پیدا کرده و در بازی حساس با الدحیل یکی از نفراتی باشد که گل محمدی بتواند به او میدان دهد.

البته که بعید است نبیل از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد اما شنیده می شود او مقابل الدحیل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فراخوانده خواهد شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.