تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی که همیشه باید تغییر دهید

در این مطلب در خصوص تنظیمات ضروری گوشی سامسونگ گلکسی توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

اینتیتر – مهتاب جهاندار؛ دستگاه Samsung Galaxy جدید خود را راه اندازی می کنید؟ در اینجا تنظیماتی وجود دارد که باید آنها را تغییر دهید تا گوشیتان بهتر کار کند.

گوشی های گلکسی سامسونگ در طول زمان تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته اند. یکی از رابط‌ های کاربری که جایگزین Touchwiz شده بود، اصلی‌ترین رابط کاربری بود و از آن زمان تاکنون، تلفن گلکسی دارای ویژگی‌های جالب زیادی برای بهبود تجربه گوشی‌های هوشمند است.

تلفن هوشمند گلکسی شما دارای ویژگی‌های زیادی است، اما گاهی اوقات برای دسترسی به هر کاری که می‌تواند انجام دهد، لازم است چند تنظیمات را تغییر دهید. در اینجا تنظیماتی وجود دارد که باید برای استفاده حداکثری از گوشی سامسونگ خود تغییر دهید.

تماس Wi-Fi را روشن کنید

تماس Wi-Fi کیفیت صدای تماس‌های تلفنی را بهبود می‌بخشد و به شما امکان می‌دهد در زمانی که شبکه تلفن همراه ضعیف است یا در دسترس نیست، از طریق Wi-Fi تماس برقرار کرده و دریافت کنید. در اینجا نحوه فعال کردن آن در تلفن گلکسی خود آورده شده است.

برنامه تلفن سامسونگ را راه اندازی کنید.

روی سه نقطه کنار نماد جستجو ضربه بزنید و گزینه‌های تنظیمات را انتخاب کنید.

اکنون به پایین اسکرول کنید و گزینه Wi-Fi Calling را تغییر دهید.

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

از Google Password Manager برای خدمات تکمیل خودکار استفاده کنید

مدیریت رمز عبور برای ذخیره، ایجاد و مدیریت رمزهای عبور از طریق برنامه ها یا وب سایت ها استفاده می شود. گزینه‌های زیادی در اینترنت وجود دارد، اما Google Password Manager یکی از بهترین‌ها باقی می‌ماند، زیرا قابل اعتماد است، هم در دستگاه‌های دسکتاپ و هم در دستگاه‌های تلفن همراه کار می‌کند و استفاده از آن رایگان است.

در گوشی‌های گلکسی سامسونگ، Samsung Pass گزینه پیش‌فرض برای سرویس‌های تکمیل خودکار است، اما با پیروی از این دستورالعمل‌ها می‌توانید به راحتی به Google Password Manager بروید.

تبلیغات شخصی سازی شده را غیرفعال کنید

از مرور تا مکالمه با یک دوست از طریق تماس، تلفن شما داده‌های زیادی را جمع‌آوری می‌کند و از آن برای نمایش تبلیغات شخصی سازی شده به شما استفاده می‌کند.

تبلیغات شخصی سازی شده در مقایسه با سایر تبلیغات مرتبط‌تر هستند، اما اگر از استفاده از داده‌های خود به این روش راحت نیستید، با دنبال کردن این مراحل، آنها را خاموش کنید.

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی

۱. تنظیمات > حریم خصوصی را باز کنید و روی Customization Service ضربه بزنید.
۲. اکنون به پایین بروید و تبلیغات سفارشی و بازاریابی مستقیم را خاموش کنید.

با دنبال کردن این مراحل، تبلیغات شخصی‌سازی‌شده در تلفن سامسونگ شما خاموش می‌شود، اما می‌توانید تبلیغات شخصی سازی‌شده Google را روی دسکتاپ خود نیز غیرفعال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.