رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

توافق بزرگ استقلال و نکونام با یک ستاره | جانشین محبی یک گام تا استقلالی شدن

لژیونر فوتبال ایران که برای حضور دوباره در فهرست تیم ملی و شرکت در جام ملت‌های آسیا تلاش می‌کند، به دنبال فرصت بازی بیشتر است تا بتواند آمادگی فنی خود را بالاتر ببرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری، امیرحسین حسین‌زاده در دوره حضور فرهاد مجیدی در استقلال، در لیگ بیست‌ویکم با پافشاری مجیدی به استقلال آمد و توانست عملکرد درخشانی را از خود به جای بگذارد. پدیده جوان آبی‌ها که چهره مورد علاقه فرهاد مجیدی هم بود، توانست در مسیر قهرمانی استقلال در لیگ بیست‌ویکم، ۸ گل برای تیمش به‌ثمر برساند و یک‌بار هم در قامت گل‌ساز درخشید تا با این عملکرد موفق، پاسخ اعتماد مجیدی را بدهد. بعد از آنکه استقلال توانست در لیگ بیست‌ویکم قهرمان شود، امیرحسین حسین‌زاده با پیشنهادی برای حضور در ژوپیترلیگ بلژیک مواجه شد.

حسین‌زاده در ۲۲ سالگی پیشنهاد حضور در فوتبال بلژیک را پذیرفت و به تیم شارلروا پیوست اما فصل پرفرازونشیبی را در این تیم گذراند. وینگر جوان فوتبال ایران که در دوره دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و اولین بازی ملی خود را انجام داد، در فصل اخیر در ۲۳ مسابقه برای تیم شارلروا به میدان رفت و توانست ۲ بار در نقش گلزن و ۲ بار هم در نقش گل‌ساز بدرخشد اما این کارنامه برای او قابل‌قبول نبود و همین مسئله باعث شد تا در اندیشه جدایی از تیم بلژیکی باشد.

وینگر جوان فوتبال ایران که برای حضور دوباره در فهرست تیم ملی و شرکت در جام ملت‌های آسیا تلاش می‌کند، به دنبال فرصت بازی بیشتر است تا بتواند آمادگی فنی خود را بالاتر ببرد و نظر مساعد کادرفنی تیم ملی را جلب کند. در این زمینه در روزهای گذشته، جواد نکونام شخصاً مذاکراتی را با امیرحسین حسین‌زاده انجام داده و گفته می‌شود که طرفین به توافقات شخصی رسیده‌اند و حالا همه چیز منوط به رایزنی‌های انجام شده میان مدیران دو باشگاه استقلال و شارلروا است.

بازگشت به استقلال با قراردادی ۳ ساله

مدیران باشگاه استقلال بعد از مصاحبه انتقادی جواد نکونام، رایزنی‌های خود را به صورت رسمی با باشگاه شارلروا در زمینه جذب امیرحسین حسین‌زاده آغاز کرده‌اند. البته که پیش از این رایزنی‌ها، در دوره مدیریتی حجت کریمی، درخواستی از سوی باشگاه استقلال ارسال شده بود که در پاسخ به این درخواست، مدیران باشگاه بلژیکی خواستار ۸۰۰ هزار یورو برای صدور رضایت‌نامه حسین‌زاده شده بودند. گفته می‌شود که مدیران جدید باشگاه استقلال در حال رایزنی‌ هستند تا بتوانند از مبلغ رضایت‌نامه این وینگر بکاهند و او را به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه کنند.

استقلالی‌ها برای جذب حسین‌زاده، برنامه امضای قرارداد ۳ ساله دارند و گفته می‌شود که طی روزهای گذشته مذاکرات مثبتی میان طرفین انجام شده و امیرحسین حسین‌زاده هم چراغ سبز خود را برای انجام این انتقال نشان داده است. در حال حاضر، استقلالی‌ها برای چگونگی پرداخت هزینه رضایت‌نامه وینگر موردنظر جواد نکونام در حال رایزنی هستند و به نظر می‌رسد که طی روزهای آینده این مسئله هم نهایی خواهد شد تا امیرحسین حسین‌زاده در یک‌قدمی بازگشت به استقلال قرار داشته باشد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.