توییتر نحوه بازنشر پست‌ها را به حالت اول باز می‌گرداند

توییتر تصمیم دارد قابلیت بازنشر پست های کاربران را به شکل نمونه فراهم شده در اکتبر سال ۲۰۲۰ درآورد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت توییتر باز هم نحوه بازنشر توئیت کاربران را تغییر می‌دهد و آن را به شکل قبل درمی‌آورد. این مجموعه تصمیم گرفته تا نحوه بازنشر توئیت‌ها را به سبکی برگرداند که در اکتبر سال ۲۰۲۰ انجام می‌شد.

علت تغییر بازنشر توئیت‌ها به حالت کنونی آن بود که مقامات این شرکت تلاش داشتند کاربران را به تفکر در رابطه با پست مورد نظر ترغیب کنند تا آن‌ها با دقت بیشتری محتوای پست شده در صفحات کاربران دیگر را بازنشر کنند. این امر در دوره انتخابات آمریکا صورت گرفت. توییتر در آن زمان گفته بود اعمال قابلیت جدید و اطمینان‌سنجی پیش از بازنشر باعث شده کاربران پست‌های کمتری را از صفحات افراد دیگر نشر دهند.

به دنبال این مسائل حساب کاربری رسمی توییتر در این شبکه اجتماعی نوشت: “با تغییر نوع بازنشر پست‌ها در توییتر، تعداد نقل‌ قول‌ها در شبکه اجتماعی ما با توجه به تعداد کلمات نقل قول شده ۴۵ تا ۷۰ درصد افزایش داشت. این در حالی است که ما شاهد افت ۲۰ درصدی بازنشر پست‌ها بودیم و این مسئله نشانگر تفکر بیشتر کاربران در رابطه با محتوای بارگذاری شده در حساب کاربری دیگران است”.

عدم رضایت توییتر از قابلیت‌ها و تغییرات بخش بازنشر پست‌ها

با وجود آن که میزان بازنشر پست‌ها کاهش داشته، به نظر می‌آید توییتر به اندازه لازم از تاثیر تغییرات شکل گرفته راضی نبوده و اکنون سعی دارد ویژگی‌های خود را به حالت اول برگرداند. همچنین تلاش اصلی این شرکت عدم نشر اطلاعات گمراه کننده در رابطه با انتخابات آمریکا بود که اکنون با مشخص شدن نتایج نهایی دیگر نیازی به کنترل محتوا در این زمینه وجود ندارد. شبکه اجتماعی توییتر از روز گذشته حالت بازنشر پست‌ها در برخی کشورها را به حالت قبل بازگردانده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته آینده تمامی کاربران این مجموعه از تغییر به حالت اولیه ماه اکتبر برخوردار شوند. به دنبال این مسائل کاربران دیگر شاهد پیام اطمینان‌سنجی پیش از بازنشر پست‌های توییتر نخواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.