تکلیف بازی سپاهان و التحاد مشخص شد

روز دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲ دیدار تیم‌های سپاهان و التحاد از سوی AFC لغو شد که تمامی هواداران فوتبال ایران از جمله پرسپولیس و استقلال معترض این اتفاق بودند .

به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار ، تیم سپاهان و التحاد روز دوشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۲ در قالب دومین دیدار از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه نقش جهان باید به مصاف یکدیگر میرفتند که این مسابقه لغو شد.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان امروز و در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اتفاقات دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان که منجر به لغو بازی شد، بیان کرد: بین ما و عربستان این توافق وجود دارد که در زمان دیگری این بازی در مورد زمان مورد توافق بعدی تکرار شود.

در همین حال یکی از مسئولان تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: تاکنون چنین ابلاغی به ما نشده است که بازی با الاتحاد را در زمان دیگری برگزار کنیم. ما از این تیم در همان دقایق ابتدایی پس از لغو بازی، به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده‌ایم و منتظر رأی AFC هستیم تا در ارتباط با این بازی نتیجه را اعلام کند.

تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الاتحاد عربستان قرار بود روز دوشنبه ۱۰ مهرماه و در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم بروند که به دلیل حضور نیافتن تیم عربستانی در زمین بازی این دیدار با تصمیم ناظر بازی لغو شد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.