رسانه خبری این تیتر

تیم‌های لیگ برتری به دنبال جلالی/ راننده پیکان عوض می‌شود؟

چند تیم لیگ برتری به دنبال مذاکره با سرمربی پیکان هستند تا در فصل آینده مربی موفق خودروسازان را به خدمت بگیرند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، مجید جلالی در مقایسه با تیم‌هایی که قبلاً در آنها مربیگری کرده است، در دو فصل اخیر حضور در پیکان عملکرد خوبی داشته و در این فصل نیز مدعی کسب سهمیه آسیایی است. پیکان فصل گذشته لیگ برتر را با حضور در رتبه ششم جدول به پایان رساند و در حال حاضر همچون تیم‌های استقلال و سایپا ۴۱ امتیازی است و با رتبه دوم جدول فقط یک امتیاز فاصله دارد. با اینکه پنج هفته به پایان مسابقات لیگ برتر مانده، اما بسیاری از تیم‌ها برای فصل آینده برنامه‌ریزی می‌کنند تا بتوانند شرایط بهتری را در لیگ هجدهم رقم بزنند و پیشنهادهایی هم به سرمربی حال حاضر پیکان رسیده است.

در حال حاضر پنج شش تیم که عموماً از بین تیم‌های صنعتی و چند تیم پرطرفدار شهرستانی هستند، برای فصل آینده پیشنهاداتی به مجید جلالی ارائه کرده‌اند. این در حالی است که پیکانی‌ها همچنان در کورس رقابت هستند و برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند. از سوی دیگر مسئولان باشگاه پیکان نیز پیش از این اعلام کرده بودند برنامه‌شان با کادرفنی فعلی سه ساله است که با احتساب این فصل، دو سال از این برنامه گذشته است. هر چند قرارداد جلالی در این فصل هم یک ساله تمدید شد و این مربی در پایان فصل بدون قرارداد است و بعید نیست در صورت دریافت پیشنهادهای وسوسه‌کننده تصمیم به ترک پیکان بگیرد.

با این حال به نظر می‌رسد تکلیف جلالی برای فصل آینده تا اردیبهشت‌ماه ۹۷ مشخص شود که یا پیکانی‌ها او را برای ماندن راضی خواهند کرد و قراردادش تمدید می‌شود یا اینکه سرمربی پیکانی‌ها با یکی از تیم‌های خواهان خود توافق خواهد کرد که در پایان فصل تیم جدیدش را معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.