رسانه خبری این تیتر

تیم برانکو به مصاف ایران می‌رود

اگر چه دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران – عمان خرداد ماه به دلیل ویروس کرونا برگزار نشد اما توافق فدراسیون فوتبال این دو کشور برای برگزای بازی دوستانه به قوت خود باقی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، فدراسیون فوتبال ایران بر اساس داده های فیفا متوجه شده که بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در ماه‌های مهر و آبان دنبال خواهد شد، به همین خاطر با فدراسیون فوتبال عمان توافق کرده که پیش از این بازی ها در استادیوم آزادی تهران با تیم برانکو دیدار کند. این پیشنهاد مورد موافقت فدراسیون فوتبال عمان قرار گرفته و بازی دوستانه دو تیم پیش از آغاز دوباره بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در تهران برگزار خواهد شد.

دو تیم در مسیر برگزاری این بازی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید دارند. قرار است این بازی بدون حضور تماشاگران در استادیوم آزادی برگزار شود. هم چنین تیم عمان برای برگزاری این بازی دوستانه با پرواز اختصاصی وارد تهران خواهد شد.

تمرینات تیم ملی ایران و عمان ماه‌هاست به دلیل ویروس کرونا متوقف شده است. قرار است در پایان مرداد ماه و با پایان بازی‌های لیگ برتر اسکوچیچ تمرینات تیم ملی را استارت بزند. او امیدوار است بعد از برگزاری تمرینات با بازی دوستانه‌ای که با عمان برگزار می‌کند به شناخت خوبی از تیم ملی برسد تا برای بازی‌های رسمی آماده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.