تیک تاک برنامه اشتراک‌گذاری عکس TikTok Notes را منتشر کرد

تیک تاک برنامه اشتراک‌گذاری عکس TikTok Notes را به‌منظور دانلود و آزمایش محدود در استرالیا و کانادا برای کاربران منتخب گوشی‌های اندرویدی و iOS دردسترس قرار داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از تک‌ناک، تیک تاک برنامه اشتراک‌گذاری عکس TikTok Notes را منتشر کرد. این شبکه اجتماعی در توییتی که انتشار این اپلیکیشن را اعلام می‌کند، فهرست‌های اپ استور و گوگل پلی و تصاویری رسمی از برنامه یادشده را به‌نمایش گذاشت تا برای کسانی که هنوز به آن دسترسی ندارند، چگونگی کارکردش را توضیح دهد.

در این تصاویر، می‌بینیم که کاربران می‌توانند بالای شرح‌نوشته‌های خود تیترهایی برای تصاویر بنویسند. این قابلیتی است که اینستاگرام به‌طور پیش‌فرض ارائه نمی‌دهد. به‌نظر می‌رسد صفحه‌ اصلی نیز با صفحه‌ای جداگانه که می‌توانید پست‌های افرادی را ببینید که دنبال می‌کنید و صفحه‌‌ای دیگر به نام «برای شما» به دو بخش تقسیم شده باشد. این صفحه کمی شبیه صفحه‌ اصلی پینترست است که سازمان‌دهی شده است؛ اما با شبکه‌ دو‌ستونی کوچک‌تر.

مشخص نیست پست‌های چه کسانی در اینجا برجسته شده‌اند؛ اما به‌احتمال زیاد حساب‌هایی هستند که تیک تاک فکر می‌کند آن‌ها را دوست دارید. سال‌هاست متا با ریلز که اولین‌بار تیک تاک و استوری که اولین‌بار اسنپ‌چت آن‌ را عرضه کرد، از سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تقلید کرده است؛ اما حالا به‌نظر می‌رسد تیک تاک با TikTok Notes در حال تقلید از سایر رقبا است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.