رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جای خالی کریم باقری در بازی مهم پرسپولیس

کاربران پرسپولیسی در فضای مجازی به نکته جالبی اشاره کرده و معتقدند جای کریم باقری در بازی با النصر عربستان خالی بوده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، تیم پرسپولیس در نخستین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف النصر عربستان رفت که مسابقه با نتیجه ۲ – صفر به سود النصر به پایان رسید.

با این حال اغلب هواداران و کاربران پرسپولیسی در فضای مجازی، اعتقاد دارند در دیدار با النصر عربستان غیبت کریم باقری مشهود بوده است. درمورد نقش کریم باقری در موفقیت‌های سال‌های اخیر پرسپولیس (با برانکو و یحیی گل محمدی) باید نوشت؛ هیچ‌کس از باقری انتظار ندارد نقش خارق‌العاده‌ای در راهبری فنی و تاکتیکی تیم ملی ایفا کند. این کار را شخص یحیی گل محمدی و دستیاران برزیلی اش انجام می‌دهند، اما کریم باقری می‌تواند به ترمیم حفره‌های موجود بین کادرفنی و بازیکنان کمک کند.

او یکی از چهره‌های کاریزماتیک تاریخ فوتبال ایران است که اغلب بازیکنان حرمتش را نگه می‌دارند. در نتیجه ممکن است در بخش حفظ اقتدار کادرفنی و آرامش اردو، کار‌هایی از دست باقری بر بیاید که از عهده یحیی گل محمدی خونسرد ودیگران ساخته نیست.

به عنوان مثال گفته می‌شود روابط بین یحیی گل محمدی و برخی ستاره‌های تیم با نقش فعال آقا کریم جوش خورده است. طبیعتا او همچنان می‌توانست در چنین موقعیت‌هایی نظیر بازی با النصرکارگشا باشد. شاید به همین دلیل است که در پرسپولیس، از علی دایی تا یحیی گل‌محمدی و از برانکو تا کالدرون، هیچ‌کدام نتوانستند قید همکاری با کریم باقری را بزنند و همگی هم از کار با او به عنوان تجربه‌ای خوشایند یاد کردند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.