جباری: در سازمان لیگ همه پرسپولیسی‌اند غیر از یک نفر! | بعضی ها چشم دیدن بازیکنان استقلال را ندارند

استقلال حد فاصل بازی با آلومینیوم و جدال مقابل شمس آذر یک تقابل جدی با سازمان لیگ را تجربه کرد و استقلالی‌ها مدعی‌اند قانون تفاضل گل و حذف گل زده در خانه حریف خیلی دیر به آنها ابلاغ شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، استقلال حد فاصل بازی با آلومینیوم و جدال مقابل شمس آذر یک تقابل جدی با سازمان لیگ را تجربه کرد و استقلالی‌ها مدعی‌اند قانون تفاضل گل و حذف گل زده در خانه حریف خیلی دیر به آنها ابلاغ شده است. پیرامون این ماجرا و سایر موارد مرتبط با استقلال سراغ علی جباری رفتیم و با کاپیتان و سرپرست اسبق آبی پوشان همکلام شدیم که حرف های او را در ادامه می خوانید:

شرایط استقلال را چطور می‌بینید؟

خوشبختانه با وجود اینکه یک عده ای قهرمان نشدن استقلال هر کاری می‌کنند و مرتب چوب لای چرخ ما می‌گذارند، بچه‌ها با کادر فنی متحد هستند و همین اتحاد خاری در چشم بدخواهان استقلال شده است. بازیکنان استقلال باید با این واقعیت کنار بیایند که یک عده چشم دیدنشان را ندارند و تنها راه موفق نشدن همین عده، حفظ اتحاد میان بازیکنان و اعضای کادرفنی است. بازیکنان به هیچ عنوان نباید پشت جواد نکونام را خالی کنند و پاسخ بدخواهان را باید با پیروزی‌های متوالی بدهند.

با این تفاسیر به بردن بازی جمعه خیلی اطمینان دارید؟

اگر بچه‌ها همین طور متحد باقی بمانند جمعه هم می‌توانیم بازی را ببریم و یک قدم دیگر به قهرمانی در لیگ بیست و سوم نزدیک‌تر شویم.

البته جواد نکونام محروم است و نمی‌تواند لب خط باشد.

ایرادی ندارد. جواد اندیشه‌های خودش را در طول هفته با تمرینات تاکتیکی و جلسات فنی به بازیکنان استقلال منتقل می‌کند. یک عده برای موفق نشدن استقلال دست به هر کاری می‌زنند. بازیکنان و مربیان ما کارت‌های عجیب و غریب می‌گیرند، گل سالم استقلال مردود اعلام می‌شود و در بیرون از مستطیل سبز به تیم ما لطمه می‌زنند اما تا وقتی اتحاد بازیکنان با مربیان به محوریت جواد نکونام حفظ شود، مطمئن باشید این افراد موفق نخواهند شد.

این روزها گروهی از هواداران و حتی بازیکنان استقلال از سازمان لیگ به خاطر اعلام این قاعده که در صورت مساوی شدن امتیاز استقلال و پرسپولیس، گل زده در خانه حریف ملاک قرار نمی‌گیرد و تفاضل گل پس از بازی مستقیم ملاک بالاتر قرار گرفتن تیم‌ها خواهد بود به شدت ناراحت هستند.

من که می‌گویم یک عده چشم دیدن موفقیت استقلال را ندارند. در سازمان لیگ هم همه پرسپولیسی‌اند. آنجا غیر از یک نفر همه پرسپولیسی هستند و کارهایی می‌کنند که به ضرر استقلال تمام می‌شود. من نمی‌گویم آنجا به نفع پرسپولیس کار می‌کنند بلکه معتقدم تصمیماتی که می‌گیرند به ضرر استقلال است.

البته مدیران سازمان لیگ تاکید دارند این قانون را از تابستان پارسال و قبل از شروع فصل جاری ابلاغ کرده بودند.

ابلاغ کرده بودند؟ کجا ابلاغ کرده بودند؟ پس چرا من و امثال من آن را نشنیده بودیم؟ چرا خود بازیکنان و مربیان استقلال تا قبل از این حرف‌ها آن را نشنیده بودند؟

و برسیم به سوال آخر. استقلال در کورس قهرمانی قرار دارد ولی چرا پیشکسوتان این تیم را هنگام برگزاری دیدارهای خانگی در ورزشگاه آزادی نمی‌بینیم؟ آیا باشگاه از شما برای حضور در استادیوم دعوت کرده است یا نه؟

اصلاً دعوت نکرده‌اند. من قاطعانه حامی تیم استقلال و جواد نکونام هستم چون جدا از بحث پیشکسوت بودن، حالا خودم را جزیی از هواداران میلیونی استقلال می‌دانم اما این به معنای آن نیست که ضعف‌ها و مشکلات استقلال را نگویم چون اتفاقاً ما پیشکسوتان باید منتقد دلسوز باشیم. متاسفانه مدیران استقلال از نزدیک شدن پیشکسوتان به تیم می‌ترسند. کادر مدیریتی باشگاه استقلال فقط افراد بله قربانگو را دوست دارد. هر کس از مدیران تعریف کند، به آنها نزدیک می‌شود و هر کس منتقد باشد مورد توجه قرار نمی‌گیرد که البته برای من اهمیتی ندارد. من حرفم را با صراحت می‌گویم و الان هم معتقدم کادر مدیریتی باشگاه استقلال در مورد این تیم و پیشکسوتانش واقعاً ضعیف عمل می‌کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.