جدایی بی تی اس، محبوب‌ترین گروه موسیقی دنیا

گروه پاپ کره‌ای بی‌تی‌اس BTS که در چند سال فعالیت خود به شهرت و محبوبیت جهانی دست پیدا کرده‌اند، به‌تازگی اعلام کرده‌اند که قرار است از هم جدا شوند و به‌تنهایی به کار خود ادامه دهند.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین، بی‌تی‌اس در طول شام سالانه فستا (FESTA) خود که ۹ سال فعالیت گروه را جشن گرفت، جدایی اعضای گروه را اعلام کردند.

در ویدئوی یک ساعته فستا، اعضا قبل از شروع به بحث در مورد برنامه‌های خود برای پیگیری کار انفرادی، در مورد موفقیت‌هایی که در طول این ۹ سال در کنار یکدیگر داشتند صحبت کردند.

آر.ام گفت در حالی که آنها به عنوان یک گروه به موفقیت‌های باورنکردنی دست یافته‌اند، اعضا همچنان باید به‌عنوان افراد و هنرمندان منفرد هم رشد و پیشرفت کنند.

جی هوپ اضافه کرد: «من فکر می‌کنم باید مدتی را جدا از هم بگذرانیم تا یاد بگیریم چگونه دوباره یکی شویم. امیدوارم به این تصمیم به دید منفی نگاه نکنید و آن را به عنوان یک برنامه درست و موثر در نظر بگیرید. من فکر می کنم BTS اینطور قوی‌تر می‌شود.

گروه در ادامه گفت که این تصمیم آسان نیست و از اینکه طرفداران خود را ناامید کرده‌اند ابراز ناراحتی کردند. «ما نمی‌توانیم به هواداران خود فکر نکنیم، ما می‌خواهیم هنرمندانی باشیم که همیشه در یاد و خاطره طرفداران خود بمانیم.»

در ادامه گفت‌وگو سوگا یکی از اعضای این گروه خوش‌بینانه مداخله کرد و گفت: «اینطور نیست که ما از هم پاشیده باشیم!»

به گفته اعضا، برنامه‌هایی برای انتشار آهنگ‌هایی به صورت تک‌نفره از سوگا و جی هوپ دو نفر از اعضای گروه در دست اجراست که هر دو میکس‌تپ‌های انفرادی را در سال‌های گذشته منتشر کرده‌اند. جونگ کوک همچنین گفت که او یک آلبوم انفرادی منتشر خواهد کرد.

اگرچه این گروه جدول زمانی برای انتشار انفرادی آهنگ‌های خود معلوم نکردند، اما تایید پروژه جدیدی از جی‌هوپ، اجرای آتی او را به عنوان اولین هنرمند کره جنوبی که تیتر صحنه اصلی Lollapalooza یا هر جشنواره موسیقی بزرگ ایالات متحده است، همراهی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.