رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جدایی غیرمنتظره مدافع پرسپولیسی؛ فسخ قرارداد با تیم محبوب

مدافع سابق پرسپولیس نیامده باید قرارداد خود را با تیم زادگاهش فسخ کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم گل‌گهر سیرجان بعد از درخشش در لیگ بیستم مورد توجه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قرار گرفت تا وی در تابستان سال ۱۴۰۰ با قراردادی دو ساله به جمع سرخ‌پوشان پایتخت ملحق شود.

ابراهیمی بعد از اینکه نتوانست جایی در ترکیب ثابت پرسپولیس داشته باشد، بعد از یک سال حضور در این تیم راهی مازندران شد تا شاگرد حمید مطهری در نساجی قائمشهر شود. با حضور مهدی رحمتی بر روی نیمکت ببرهای مازندران، این بازیکن یکی از ۱۴ بازیکن نساجی بود که در لیست خروج قرار گرفت تا ابراهیمی در نساجی نیز بیشتر از یک سال دوام نیاورد.

در نقل و انتقالات تابستانی این بازیکن کرمانی تصمیم گرفت تا بعد از ۶ سال به تیم محبوب و سابق خود مس کرمان باز گردد تا به این تیم کمک کند تا بار دیگر لیگ برتری شود. حالا با توجه به قانون سقف قرارداد مسی‌ها برای اینکه به طراز تعیین شده برسد، مجبور است تا قرارداد بازیکنان خود را کاهش دهد. از همین رو ابراهیمی نیز باید قرارداد خود را کمتر کند و گویا باشگاه کرمانی و این بازیکن به توافق نرسیدند و به نظر می‌رسد همین موضوع باعث شود تا قرارداد وی فسخ شود. فسخی که باعث می‌شود مدافع سابق پرسپولیس دست کم تا نیم فصل بدون تیم بماند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.