رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

داستان جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون چیست؟

چند روزی است خبر جدایی دو سلبریتی آمریکایی منتشر شده است. در این مطلب از داستان جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون پرده برداری می کنیم.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ کیم کارداشیان و پیت دیویدسون، دو سلبریتی پرطرفدار آمریکایی پس از نه ماه رابطه از جدایی خود خبر دادند.

داستان جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون چیست؟

رولینگ استون در خبری نوشت: این دو سلبریتی دلیل جدایی خود را برنامه زمانی شلوغ و مسافت طولانی عنوان کردند.

رابطه این دو سلبریتی از ابتدا برای هوادارانشان بسیار غیر محتمل و ناگهانی بود و خبر جدایی آنها نیز موجی از واکنش ها را به دنبال داشته است.

رابطه کیم کارداشیان ۴۱ ساله و پیت دیویدسون ۲۸ ساله از حضور کارداشیان در یکی از برنامه های پخش زنده شنبه شب شروع شد. پیت دیویدسون که یکی از غول های کمدی آمریکا و بازیگران اصلی این برنامه است، در این برنامه با کارداشیان، سلبریتی تلویزیونی و اینستاگرامی وارد رابطه شد.

این زوج در مراسم مت گالا ۲۰۲۲ به همراه یکدیگر حضور پیدا کردند. نکته جالب رابطه کارداشیان و دیویدسون این بود که خشم همسر سابق کیم را برانگیخت و کانیه وست در شبکه های اجتماعی به این رابطه واکنش تندی نشان داد.

درباره کیم کارداشیان

کیمبرلی نوئل کارداشیان نام کامل کیم کارداشیان است. او متولد ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در آمریکا است.کارداشیان در حوزه مدلینگ فعالیت دارد. او را برای مستند کارداشیان ها می شناسند. او در حال حاضر یکی از سلبریتی های مشهور آمریکایی است و بسیار طرفدار دارد.

کیم کارداشیان

درباره پیت دیویدسون

پیت دیویدسون یکی از غول های کمدی سالهای اخیر در آمریکا شناخته می شود. او در ۱۶ نوامبر ۱۹۹۳ به دنیا آمده است. دیویدسون از سال ۲۰۱۰ وارد عرصه حرفه ای شد و کار کمدی را آغاز کرد. او جوانترین بازیگر کنونی برنامه پخش زنده شنبه شب است. فاجعه و جیزز می‌غلتاند از دیگر آثاری است که دیویدسون در آنها نقش آفرینی کرده است.

پیت دیویدسون

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.