جزئیات فروش اقساطی پژو پارس تی یو ۵

در حالیکه قیمت خرید نقدی پژو پارس تی یو ۵ به ۸۹۶ میلیون تومان رسیده‌ است، خریداران در پرداخت اقساطی می‌توانند با ۴۴۸ میلیون تومان پیش‌پرداخت، مابقی را اقساطی پرداخت کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، پژوپارس جزو خودروهای پرتقاضا در بازار ایران محسوب می‌شود. این خودرو هم‌اکنون با قیمتی نزدیک به ۸۹۶ میلیون تومان در بازار ایران معامله می‌شود. در حال حاضر برخی توان خرید نقدی این خودرو را ندارد. به همین دلیل در این گزارش به شرایط فروش اقساطی پژو پارس تی یو ۵ پرداخته شده‌ است.

شرایط فروش اقساطی پژو پارس تی یو ۵

در فروش اقساطی پژو پارس تی یو ۵ متقاضی باید ۴۴۸ میلیون تومان به صورت پیش پرداخت واریز کند. همچنین یکی از دوره‌های ۶ ماهه، ۱۲ ماهه، ۱۸ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۰ ماهه را برای اقساط انتخاب کند.

در دوره ۶ ماهه متقاضی باید ماهانه ۹۰ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۶۶۷ تومان پرداخت کند. در ۱۲ ماهه میزان اقساط ماهانه به ۵۱ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۳۳۳ تومان می‌رسد. در ۱۸ ماهه متقاضی باید ماهانه ۳۹ میلیون و ۷۵ هزار و ۵۵۶ تومان واریز کند. در ۲۴ ماهه اقساطی که متقاضی باید پرداخت کند ۳۲ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۶۶۷ تومان است. در ۳۰ ماهه که طولانی‌ترین دوره پرداخت اقساطی بوده متقاضی باید ماهانه ۲۸ میلیون و ۸۲۱ هزار و ۳۳۳ تومان واریز کند.

ویژگی فنی خودرو

این خودرو که تقریبا در بازار ایران قدمتی ۲۴ ساله دارد از نظر فنی به روز رسانی شده، با این حال توان رقابت با خودروهای روز را ندارد. موتور این خودرو حجمی برابر با ۱۶۰۰ سی‌سی دارد و می‌تواند سرعت خودرو را به ۱۹۰ کیلومتر در ساعت برساند. پژو پارس تی یو ۵ در ۱۰۰ کیلومتر حدود ۷.۲ لیتر سوخت مصرف می‌کند که عملکرد قابل قبولی است. شتاب این خودرو نیز حدود ۱۳ ثانیه بوده که مشابه سایر رقبای ایرانی است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.