رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

جورجینا رودریگس با انتشار این تصویر مورد انتقاد قرار گرفت!

نامزد کریستیانو رونالدو چند عکس منتشر کرده و از حضور در موزیک ویدئوی خواننده مشهور کلمبیایی خبر داده است، اما وضعیت سلامتی دو سگ در تصاویر باعث نگرانی هواداران شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، طرفداران جورجینا رودریگس از اینکه متوجه شدند این مدل و اینفلوئنسر در موزیک ویدیوی جدید خواننده کلمبیایی «سباستین یاترا» به نام «انرژیا باکانا» بازی خواهد کرد، شگفت‌زده و هیجان‌زده شدند. جورجینا در پستی اینستاگرامی که حاوی عکس‌هایی از صحنه فیلمبرداری بود، این خبر را فاش کرد. در عکس‌های مختلف، جورجینا را می‌توان در کنار این خواننده و به همراه سه فرزندش در صحنه فیلمبرداری در مادرید دید.

نگرانی طرفداران از یک عکس خاص

اولین تصویر از سری عکس‌های منتشر شده توسط جورجینا، باعث نگرانی برخی از دنبال‌کنندگان او در اینستاگرام شده است. در عکس مورد بحث، که احتمالاً عکسی از موزیک ویدیوی رسمی است، دو سگ در کنار جورجینا نشسته‌اند. فالوئرها نسبت به وضعیت سگ‌ها ابراز نگرانی کردند و بسیاری از آنها اشاره می‌کنند که این سگها دچار سوءتغذیه هستند و به طرز نگران‌کننده‌ای لاغرند و پوستشان به استخوان‌هایشان چسبیده است. یکی از کاربران نوشت: «واقعا حال سگ‌ها خوب است؟ دنده‌هایشان کاملا بیرون زده…»، و تعداد پرشمار کامنت‌های دیگری با همین نگرانی‌ها در زیر این پست دیده می‌شود.

با وجود تعداد بالای کامنت‌های هواداران در مورد وضعیت سگ‌ها، جورجینا و یاترا هیچ توضیحی در این مورد ندادند و خیال هواداران را از وضعیت سلامتی سگ‌ها راحت نکردند. باید گفت که این دو سگ که یا از نژاد گری‌هوند و یا آزاواخ هستند، ذاتا لاغر هستند.

آهنگ یاترا با عنوان «انرژیا باکانا» قرار است در پایان این هفته منتشر شود.

تصویر

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.