رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

حسینی: الزامی ندارد چهار وزیر همزمان معرفی شوند

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: الزامی ندارد که وزرای پیشنهادی با هم به مجلس معرفی شوند اما بهتر است هرچه زودتر معرفی این چهار وزیر صورت بگیرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره معرفی وزرای پیشنهادی سه وزرات خانه به مجلس شورای اسلامی گفت: وزرایی که اکنون باید معرفی شوند ، وزیر جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و صمت هستند. البته درباره وزارت بازرگانی نیز امید است پس از این‌که دوفوریت آن در جلسات گذشته تصویب شد، هفته آینده جزییات و بررسی‌های لازم در مجلس انجام شود تا وزیر این وزارت‌خانه نیز معرفی شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا همه وزرا همزمان معرفی خواهند شد؟ عنوان کرد: الزامی ندارد که همه وزرا با هم معرفی شوند اما بهتر است هرچه زودتر معرفی این چهار وزیر صورت بگیرد تا کابینه تکمیل شود.

حسینی همچنین درخصوص گمانه‌زنی‌های صورت گرفته مبنی بر جابجایی افراد در دولت و احتمال انتخاب معاون اجرایی رییس‌جمهور به عنوان یکی از وزرای جدید، بیان کرد: خیر؛ این‌ها شایعات و گمانه‌زنی‌های افراد است و هیچ‌چیز هنوز قطعیت ندارد؛ امید است بعد از بازگشت رییس‌جمهور از سفر سوریه، معرفی وزرا انجام شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.