رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خانه تکانی سرمربی جدید پاری سن ژرمن

سرمربی پاری سن ژرمن ۱۱ بازیکن را در فهرست خروجی قرار داده و این باعث شده شاهد تغییرات زیاد در این تیم باشیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا،‌ پاری سن ژرمن سرانجام تصمیم گرفت که به همکاری خود با پوچتینو پایان دهد. با وجود آنکه پاری سن ژرمن با هدایت پوچتینو توانست مقتدرانه قهرمانی در لیگ فرانسه را به دست آورد اما حذف تلخ از لیگ قهرمانان اروپا باعث شد سران این باشگاه سرمربی آرژانتینی خود را از کار برکنار کنند.

باشگاه پاری سن ژرمن کریستوف گالتیه را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرده است. طبق اعلام روزنامه لو پاریزین، سرمربی جدید تیم پاریسی به دنبال تغییرات زیادی در تیمش است به طوری که ۱۱ بازیکن را در فهرست فروش قرار داده است.

جورجینیو واینالدوم، دیالو، ادریس گایا، کورزاوا، دینا ایبمبه، کرر، دراکسلر، پارادس، مائورو ایکاردی، پریرا و هررا بازیکنانی هستند که طبق اعلام روزنامه لوپاریزین در فهرست خروجی های سرمربی جدید پاری سن ژرمن قرار دارند.

به این ترتیب با وجود خبرهای زیادی که درباره جدایی نیمار از پاری سن ژرمن به گوش می رسید این بازیکن از تیم جدا نخواهد شد و در فهرست گالتیه قرار دارد. البته سرمربی جدید پاری سن ژرمن در مراسم معارفه خود تاکید کرد که به نیمار نیاز دارد و اجازه جدایی را به او نخواهد داد.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.