رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

خبری عجیب از اردوی رقیب پرسپولیس | سرمربی رونالدو با این پیشنهاد از النصر جدا می‌شود

لوئیس کاسترو پرتغالی، سرمربی تیم فوتبال النصر در خصوص تاریخ جدایی‌اش از سرمربیگری زردپوشان اظهار نظر غافلگیرانه‌ای داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، بر اساس آنچه ابراهیم محمد العتیق، خبرنگار ورزشی گزارش داده، لوئیس کاسترو مربی پرتغالی تیم النصر در گفتگو با شبکه معروف ESPN برزیل از مقصد بعدی خود در آینده خبر داد.

کاسترو در این باره گفت: “جدایی من از بوتافوگو به النصر نشان دهنده یک جهش کیفی در دوران حرفه‌ای من است. این تصمیم من را روزی به مربیگری تیم ملی نزدیک می‌کند.”

در واقع هدایت تیم ملی پرتغال مقصدی است که شاید روزی کاسترو را از النصر جدا کند. او که حدود یک ربع قرن سابقه مربیگری دارد، سال ۱۹۹۸ با آگوئدا پرتغالی کار خود را شروع کرد و از آنجا به مربیگری تیم‌های داخلی زیادی ادامه داد و سپس به اروپای شرقی، کشورهای عربی و در ادامه برزیل رفت.

اولین نقطه عطف او با پورتو اتفاق افتاد، جایی که او از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ تیم دوم باشگاه را هدایت کرد و البته تجربه دیگری از جمله هدایت موقت تیم اصلی در سال ۲۰۱۴ را هم به کارنامه اضافه کرد.

بعدها، کاسترو هدایت تیم‌های ریو آوه، چاوز و ویتوریا گیمارش را برعهده داشت، سپس از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ سرمربی شاختار بود، تجربه‌ای که تا به امروز مهم‌ترین تجربه در دوران حرفه‌ای او بوده است.

کاسترو در سال ۲۰۲۰ با شاختار دونتسک قهرمان لیگ اوکراین شد و سال گذشته با الدحیل قهرمان جام امیر قطر شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.