خوشتیپ ترین فوتبالیست دنیا را اینجا ببینید + تصاویر

ستاره سابق فوتبال دنیا هنوز هم مورد توجه برندهای تبلیغاتی قرار دارد.

به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، کاکا ستاره سابق تیم ملی برزیل چه از لحاظ اخلاق و چه از لحاظ فنی مورد تایید همه قرار دارد. وی اخیرا باز هم به عنوان خوش چهره ترین و خوش لباس ترین چهره ورزشی دنیا معرفی شده و علاوه بر آن به عنوان خوش تیپ ترین فوتبالیست تاریخ برزیل هم شناخته می شود. کاکا به دلیل این وِیژگی های خود همواره مورد توجه کمپانی های بزرگ و برندهای معتبر قرار دارد.

کاکا، فوتبالیست برزیلی و سابق تیم رئال‌مادرید که در مسجد مخصوص گردشگران ‘دوبی’ حضور یافته بود گفت: اسلام دین بخشش و مهربانی است و من با مشاهده ‘حسن رفتار’ مسلمانان، بیشتر درباره این دین مطالعه خواهم کرد.

روزنامه “النهار” لبنان نوشت: همسرش کاکا که پوشش اسلامی داشت، او را در این سفر همراهی می‌کرد. وی به همراه همسرش برای گذراندن تعطیلات به دوبی سفر کرده بود.

کاکا از دوران کودکی کارولین (همسرش) را دوست داشته و درواقع معشوقه‌اش بوده است. پدر کارولین با ازدواج آنها مخالف بود چرا که دخترش کمتر از ۱۸سال سن داشت بنابراین آنها صبر کردند تا او به سن ۱۸سالگی رسیده و سپس مراسم ازدواج شان را برگزار کردند.

پیغام کاکا برای همسرش در روز جهانی زن: در روز جهانی زن ستارگان فوتبال برای زنان زدنگی‌شان پیغام‌های مختلفی در فضای مجازی منتشر کنند. کاکا در اینستاگرامش با یک کاغذ کوچک که روی آن نوشته شده بخند تو زیبایی از همسرش تشکر کرد.

کاکا

کاکا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.