رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دخالت ایران در رابطه جورجینا و رونالدو | سوژه عربستانی‌ها شدیم!

اظهارات وزیر گردشگری ایران در خصوص سفر کریستیانو رونالدو به ایران سوژه رسانه‌های عربستانی شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در صحبت‌های خود اعلام کرد که رونالدو هنگام سفر به تهران و برای ارتباط با خانواده و دوستانش، باید از نرم افزارهای ایرانی بله و ایتا استفاده کند!

این گفته‌های ضرغامی به سرعت در فضای مجازی عربستان وایرال شد و تعداد زیادی از صفحات توئیتری، به این موضوع واکنش نشان دادند. حتی بخش عربی وب سایت معروف گل نیز اظهارات وزیر گردشگری ایران را روی خروجی خود قرار داد و اینکه رونالدو در سفر به تهران باید این نرم افزارهای ایرانی را نصب کند.

وب سایت سعودی اسپورت نیز با تیتر «ایران، رونالدو را از جورجینیا جدا کرد» به بحث عدم اهدای سیم کارت نامحدود به فوق ستاره پرتغالی پرداخت و نوشت که اظهارات وزیر گردشگری برخلاف صحبت‌های چند روز گذشته رضا درویش است و در ادامه آورده است: وزیر گردشگری تایید کرد زمانیکه کریستیانو رونالدو در ایران است و می‌خواهد با خانواده اش ارتباط برقرار کند، باید اپلیکیشن‌های بله و ایتا را نصب کند، علاوه بر این، خانواده او نیز باید همین کار را انجام دهند تا بتوانند با رونالدو ارتباط برقرار کنند.

سعودی اسپورت در پایان آورده که ضرغامی گفته است که در حال حاضر امکان اهدای سیم کارت رایگان نامحدود به اعضای تیم النصر وجود ندارد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    در حالیکه رونالدو با گفتن مشتاق خوردن غذاهای ایرانی هستم یک تبلیغ خوب برای ایران کرد بعد وزیر گردشگری میاد ایران هراسی میکنه ، آخه تو مگر دشمن مردم هستی ؟ اون فرصت جام جهانی که نتونستی حتی یکنفر به کیش ببری اینم از رونالدو که گند زدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.