درباره بازیگران سریال رهایم کن اینجا بخوانید + زندگینامه و تصاویر

سریال رهایم کن چند هفته ای است که از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می شود. درباره بازیگران سریال رهایم کن اینجا بخوانید.

اینتیتر – رسول رضایی؛ تاکنون ۷ قسمت از پخش سریال رهایم کن در شبکه نمایش خانگی فیلیمو گذشته است و این سریال مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده است. ماجرای این سریال درباره دو برداری است عاشق یک دختر می شوند و این عشق و عاشقی چالش هایی را به وجود می آورد.

در ادامه مه معرفی بازیگران سریال رهایم کن به همراه زندگینامه آنها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

درباره بازیگران سریال رهایم کن اینجا بخوانید

محسن تنابنده، هوتن شکیبا، هدی زین العابدین، مهدی حسینی نیا، بابک کریمی، مونا احمدی، مائده طهماسبی، شهرام قائدی، رابعه مدنی، آزاده صمدی، حسن معجونی، یوسف تیموری، سام نوری و محمدصادق میرمحمدی از بازیگران سریال رهایم کن هستند.

محسن تنابنده

محسن تنابنده

محسن تنابنده متولد ۲۶ فروردین سال ۱۳۵۴ است. تنابنده فعالیت خود در عرصه تئاتر آغاز کرد و از اوایل دهه هشتاد وارد سینما و تلویزیون شد. این بازیگر با نقش نقی معمولی در سریال پایتخت تبدیل به چهره شد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا متولد ۲۴ خرداد سال ۱۳۶۳ است. او نیز همانند تنابنده بازیگری را از تئاتر آغاز کرد. شکیبا از دهه نود فعالیتش را به صورت جدی در سینما و تلویزیون ادامه داد و در سالهای گذشته در عرصه سینما خوش درخشیده است.

هدی زین العابدین

بازیگران سریال مترجم

هدی زین العابدین متولد ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۸ است. هدی زین‌العابدین کار حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی آغاز نمود. او با بازی در سریال سقوط یک فرشته در نقش فاطمه به اوج شهرت دست یافت.

مهدی حسینی نیا

مهدی حسینی نیا

مهدی حسینی نیا متولد ۲۸ شهریور سال ۱۳۶۰ است. او از اواخر دهه هشتاد وارد سینما شد. اینجا بدون من، متری شیش و نیم، برادران لیلا و ما همه با هم هستیم از مجموعه آثاری است که حسینی نیا در آنها نقش آفرینی کرده است.

بابک کریمی

بابک کریمی

بابک کریمی متولد ۲ فروردین سال ۱۳۳۹ است. بابک کریمی فرزند نصرت کریمی بازیگر پیشکسوت تئاتر ایران است. کریمی از اوایل دهه پنجاه وارد عرصه هنر و بازیگری شد.

مونا احمدی

مونا احمدی

مونا احمدی متولد ۲۷ آبان سال ۱۳۶۸ است. مونا احمدی از اوایل دهه نود وارد عرصه بازیگری شد و با سریال وضعیت سفید در نقش شیرین شناخته شد.

مائده طهماسبی

فرهاد آئیش

مائده طهماسبی متولد ۱۹ تیر ۱۳۳۶ است. او در سال ۱۳۷۷ به همراه همسرش، فرهاد آئیش، به ایران بازگشت و با کارگردانی نمایش گزارش به آکادمی فعالیت هنری خود را آغاز کرد. اولین فیلم سینمایی که مائده طهماسبی در آن حضور داشته دایره به کارگردانی جعفر پناهی است.

شهرام قائدی

شهرام قائدی

شهرام قائدی متولد ۳۱ مرداد سال ۱۳۵۴ است. او از دهه هفتاد کار خود را با بازیگری در سریال های تلویزیونی آغاز کرد. اولین کار تلویزیونی او خودروی پلاک ۱۱ بود و پس از آن در سریال بازگشت پرستوها بازی کرد.

رابعه مدنی

رابعه مدنی

رابعه مدنی متولد یک دی ۱۳۲۰ است. او دانش‌آموخته رشته مربیگری کودک و بازنشسته آموزش و پرورش است و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۰ با فیلم سفر مردان خاکستری آغاز کرد.

آزاده صمدی

آزاده صمدی

آزاده صمدی متولد ۱۷ دی سال ۱۳۵۷ است. او نیز بازیگری را با تئاتر آغاز کرده و از اواسط دهه هشتاد وارد سینما و تلویزیون شد. صمدی با بازی در سریال راه بی پایان به شهرت رسید.

حسن معجونی

حسن معجونی

حسن معجونی متولد ۲۸ دی سال ۱۳۴۷ است. معجونی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر است. نخستین فیلمی که معجونی در آن به ایفای نقش پرداخته فیلم همیشه پای یک زن در میان است به کارگردانی کمال تبریزی در سال ۱۳۸۶ بود.

یوسف تیموری

یوسف تیموری

یوسف تیموری متولد ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۸ است. . او حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۶ با بازی در مجموعه سرزمین سبز آغاز کرد و با ایفای نقش در مجموعه‌ های تلویزیونی کمدی مانند سیب خنده، مجید دلبندم و زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

سام نوری

بیوگرافی همه بازیگران سریال آنتن

سام نوری متولد ۲۱ شهریور سال ۱۳۵۳ است. از کارهای معروف او می‌ توان به بازی در سریال مرد دوهزارچهره، فوق لیسانسه‌ ها، قهوه تلخ، دیوار به‌ دیوار و شهرزاد اشاره کرد. او فرزند حسین نوری و خواهرزاده فردین است.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.