درباره ما

 

به نام خداوند بخشنده مهربان
رسانه خبری “اینتیتر” با شناسه مجوز ۸۳۲۴۲ از وزارت ارشاد اسلامی “هیئت نظارت بر مطبوعات” در تاریخ ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ مصادف با عید سعید غدیر خم به صورت آزمایشی راه‌اندازی گردید.
“اینتیتر” یک پایگاه خبری مستقل ایرانی است که در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.
“اینتیتر” بعنوان یک رسانه خبری همواره خواهد کوشید آخرین اخبار  ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته‌بندی و تحلیل در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.
یکی از اهداف بزرگ “اینتیتر” که آن را از رسانه‌های دیگر متمایز می‌کند توجه به مثلث مفقوده خبری است. این مثلث عبارت است از “مدیریت”، “سینما – تئاتر” و “محیط زیست”. هر یک از این موارد به دلایل زیر مورد توجه “اینتیتر” قرار گرفته است:
مدیریت: نیاز اصلی جوامع در حال توسعه است که همواره در همه سطوح جامعه به این دانش نیاز می‌باشد.
سینما و تئاتر: توجه به این دو بخش تاثیرگذار در فرهنگ کشور که در زندگی اعضای یک جامعه تاثیری بسیار عمیق دارد و در بسیاری از موارد حتی می‌تواند جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را بگیرد.
محیط زیست: محیط زیست و حفاظت از آن در قرن بیست و یکم به عنوان یکی از هشت هدف توسعه هزاره و یکی از سه پایه توسعه  پایدار شناخته می‌شود.
صداقت، انصاف، بی‌طرفی و رعایت اخلاق حرفه‌ای از اصول بنیادین فعالیت و سیاست خبری “اینتیتر” است و نویسندگان و گزارشگران “اینتیتر” خود را ملزم به رعایت این اصول می‌دانند.
“اینتیتر” با احترام به همه مخاطبان از ایده‌هایی که ما را در طی این مسیر یاری رساند استقبال می‌کند و پذیرای دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات مخاطبان خود است.

 

 

 

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: رحیم کرمی