به نام خداوند بخشنده مهربان

درباره این تیتر، کمینه ترین رسانه خبری ایران بدانیم: این تیتر رسانه ای مستقل است که در عرصه پر تب و تاب خبری فعالیت می کند و همواره در تلاش است تا در مسیر تعادل حرکت کند.

“اینتیتر” با شناسه مجوز ۸۳۲۴۲ از وزارت ارشاد اسلامی “هیئت نظارت بر مطبوعات” با رویکرد سیاسی – فرهنگی اواخر تابستان سال ۱۳۹۵ با رسالتی متفاوت از دیگر رسانه های خبری آغاز بکار کرده و تاکنون در مسیر اهداف خود قدم برداشته است.

اما اهدافی که وجه تمایز این تیتر را رقم زده، چیستند؟ مدیریت، سینما و تئاتر و محیط زیست، مثلث مفقوده ای را در حوزه خبر تشکیل می دهند  که کمتر به آنها پرداخته شده و مورد توجه ویژه این تیتر قرار دارند. در ادامه، چرایی انتخاب این سه حوزه را شرح خواهیم داد.

مدیریت – امروزه دانش مدیریت نه تنها نیاز مدیران سطح بالای یک سازمان است بلکه در تمامی سطوح جامعه و اقشار مختلف، زنان و مردان چه در سازمانها و حتی در کانون خانواده ها مهم تلقی می‌شود. پیچیده شدن روابط انسانی و تاثیر آن در سبک های مدیریتی موجب شده تا این دانش بیشتر از پیش مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به این امر رسانه ها با پرداختن به آموزش های مدیریتی در این حوزه می توانند سهم بسیار مهمی در شکل گیری و آموزش آن ایفا کنند. اینتیتر نیز با اضافه کردن یک دسته اختصاصی، به پوشش مطالب این حوزه می‌پردازد.

سینما و تئاتر – حقیقت این است که سینما و تئاتر تاثیر به سزایی در ساخت و پرداخت فرهنگ یک جامعه دارد. به طوریکه می‌توان اذعان داشت پرداختن به این دو مقوله و حمایت از آنها رشد و اعتلای فرهنگ جامعه را به دنبال دارد. از این رو “اینتیتر” سرویس های خبری ویژه ای برای اخبار و تحلیل های این حوزه قرار داده است.

محیط زیست – همزمان با حرکت جوامع به سمت توسعه و صنعتی شدن، آسیب های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد شده است. به گونه ای که اکنون مسئله محیط زیست یکی از دغدغه های مطرح حال حاضر در تمامی کشورهاست. محیط زیست و حفاظت از آن به عنوان یکی از هشت هدف توسعه هزاره و یکی از سه پایه توسعه پایدار شناخته می‌شود و “اینتیتر” در این راستا تلاش می کند با عملکرد خود سهمی در حفاظت از محیط زیست داشته باشد.

همه آنچه تاکنون مطرح شد در خصوص محتوایی بود که به طور ویژه مد نظر این رسانه خبری قرار دارد اما “اینتیتر” علاوه بر محتوا در فرم نیز متفاوت عمل کرده است. مقصود از فرم، ترکیب بندی این سایت خبری است که به شکلی خلاقانه طراحی شده است. با یک نگاه کلی متوجه این امر می‌شویم که با سایتی مینیمال و ساده سروکار داریم. رنگ ها ، فونت ها، تصاویر و ساختار، جلوه های بصری چشم نوازی را در “اینتیتر” ایجاد کرده است به گونه ای که مخاطب را بدون خستگی از صفحه ای به صفحه ی دیگر با خود همراه می‌کند.

این رسانه تلاش می‌کند آخرین اخبار ایران و جهان را با تیتری گویا و متنی گیرا در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

صداقت، انصاف، بی‌طرفی و رعایت اخلاق حرفه‌ای از اصول بنیادین فعالیت خبری در“اینتیتر” است و نویسندگان و گزارشگران “اینتیتر” به رعایت این اصول اهتمام می‌ورزند.

در پایان با احترام به همه مخاطبین، پذیرای نظرات و پیشنهادات شما در مسیر رشد و پیشرفت رسانه خبری “اینتیتر” هستیم.

اینتیتر در شبکه های اجتماعی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : رحیم کرمی
سردبیر : سحر سادات زمانی

 

تلفکس : ۲۲۳۰۵۶۸۱ – ۰۲۱
تلفن همراه : ۶۵۱۸۸۲۶ – ۰۹۱۹
فروش رپورتاژ آگهی : ۵۶۱۲۹۳۵ – ۰۹۹۴
روابط عمومی : info@intitr.net

سردبیر : admin@intitr.net
سازمان آگهی ها : ads@intitr.net

میزبانی وب : پارسپک
آدرس : تهران – بزرگراه سردار سلیمانی – خیابان شهید امیر حسین قزوینی – خیابان ۶۹ – پلاک ۷