رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

درگیری دانش‌آموزان پای پلیس ضد شورش را به میان باز کرد

درگیری فیزیکی شدید ۱۵۰ نفر از دانش آموزان یک دبیرستان در انگلیس ده‌ها تیم پلیس ضد شورش به همراه سگ های مخصوص را به محل درگیری کشاند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ درگیری فیزیکی شدید بین دانش آموزان دبیرستانی در انگلیس موجب دخالت پلیس برای پایان دادن به این درگیری شد. پس از اعلام وقوع این درگیری شدید چندین تیم پلیس به همراه سگ های مخصوص با دهها ماشین پلیس، ون و آمبولانس به دبیرستان “فیر وال” واقع در یورک شر جنوبی اعزام شدند.

بنا به ادعای شاهدان عینی حدود ۱۵۰ دانش آموز در این درگیری شرکت داشتند. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تلاش ماموران پلیس با کمک سگ ها را برای خاتمه دادن به درگیری نشان می دهد. این درگیری که در ساعت ۱ بعدظهر آغاز شده بود جراحت ۲ نفر از دانش آموزان را در پی داشت. بنا به گزارش پلیس دو دانش آموز در اثر این درگیری دچار جراحت شدند که در صحنه توسط اورژانس پزشکی مورد معاینه و درمان قرار گرفتند.

یکی از شاهدان عینی در این باره گفت: ” پس از وقوع درگیری دو خودروی ون پلیس ضد شورش به همراه سگ های پلیس در صحنه حاضر شدند. دانش آموزان و والدین آنها تلاش می کردند از موانع فلزی بالا بروند. حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر در این دعوا حضور داشتند.

سخنگوی پلیس ” یورک شر جنوبی در این باره گفت: ” ما گزارشی در خصوص وقوع یک مجادله فیزیکی را در یکی از دبیرستان های منطقه دریافت کردیم. بلافاصله نیروهای پلیس در محل حادثه حضور پیدا کردند. هیچ فردی در این درگیری دجار جراحت جدی نشد. همچنین هیچ فردی توسط پلیس بازدداشت نشد. ماموران ما هنوز در محل درگیری حضور دارند.”

گفتن است؛ در حالی وقوع این درگیری دسته جمعی در یکی از دبیرستان های انگلیس خبرساز می شود که چندی پیش نیز یک درگیری مشابه میان تعدادی از دانش آموزان انگلیسی در یکی از خیابان های این کشور خبرساز شده بود. در آن درگیری دسته جمعی نیز حدود ۷۰ دانش آموز حضور داشتند که با مشت و لگد در پیاده روی یکی از خیابان های منطقه “اوکسبریج” در غرب لندن به جان یکدیگر افتاده بودند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.