رسانه خبری این تیتر

دستگیری یک خواننده همراه با دف و نی در بهشت زهرا

مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا (س) گفت: فردی که به عنوان خواننده، بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشت، دستگیر و تحویل نیروی انتظامی شد. او قبلاً گفته بود؛ من مافیای بهشت زهرا هستم.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، خواننده‌ای که در مجالس ختم با ساز به اجرای برنامه می‌پرداخت و چندی پیش خود را به عنوان «مافیای بهشت زهرا» که توان انجام هر کاری را در این مجموعه دارد، معرفی کرده بود، با اقدام فوری و هوشمندانه نیروهای این سازمان روز گذشته پنجشنبه ۶ مردادماه دستگیر شد.

محمدرضا عربلو، مدیر حقوقی سازمان بهشت حضرت زهرا اظهار داشت: دژبانان ارتش گزارشی دادند مبنی بر اینکه فردی به عنوان خواننده بنای اجرا در قطعات بهشت حضرت زهرا را به صورت غیرمجاز و همراه با نی و دف داشته است که بلافاصله او دستگیر و مانع اقدامات او شدند.

وی افزود: این فرد به کلانتری منتقل شد و در آنجا اعلام کرد که در مجالس ختم و حتی ۲ سال پیش در بهشت حضرت زهرا با ساز در مجالس اجرا داشته است.

عربلو تصریح کرد: براساس تصمیم نیروی انتظامی این فرد تعهد کتبی و رسمی داد تا دیگر در بهشت حضرت زهرا حضور پیدا نکند و صرفاً در این مکان با کسب مجوز از مسئولین امکان حضور و اجرا برنامه را داشته باشد و در سازمان برای مراسم غیرمجاز حضور پیدا نکند؛ زیرا مجوزی دریافت نخواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.