دستگیری ۳ دزد در لباس پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۳ زوگیر مامور نما که خود را مامورین امنیتی و انتظامی به اتباع سایر کشورها معرفی می کردند، خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره گفت: در پی وقوع یک فقره زورگیری در محدوده خاور شهر این شهرستان، تحت عنوان ماموران امنیتی و انتظامی با یک دستگاه خودرو و زورگیری تلفن همراه، وجه نقد، موتورسیکلت از یکی از اتباع کشور همسایه، با توجه به حساسیت موضوع بررسی پرونده را تیم عملیات کلانتری خاورشهر بر عهده گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی و استفاده از تجهیزات پلیسی نوین مشخص شد؛ سارقان ۳نفر و با یک دستگاه پژو ۴۰۵نقره ای زورگیری را مرتکب شده اند که در ادامه هویت و مخفیگاه آن ها شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در محل حاضر شدند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه در این عملیات ضربتی هر ۳ سارق دستگیر شدند، گفت: در بازدید از مخفیگاه یک عدد دستبند و موتور سیکلت مسروقه و یک گوشی تلفن همراه هوشمند مسروقه کشف شد که اموال کشف شده توقیف و به همراه متهمان به کلانتری انتقال یافت.

وی اظهار داشت: در تحقیقات و پی جویی های انتظامی سارقان به بزه ارتکابی معترف و مالکان اموال کشف شده شناسایی و به کلانتری دعوت شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در خاتمه از شهروندان درخواست کرد: از اعتماد به افرادی که صرف معرفی خود به عنوان مامور به آنان مراجعه می کنند خودداری کرده و ضمن رویت کارت شناسایی آنان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در رفتار و یا مورد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ سریعاً به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری فروشنده غیرمجاز مکمل های ورزشی در فضای مجازی

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری عامل فروش غیرمجاز داروهای بدنسازی در فضای مجازی توسط پلیس فتا این فرماندهی، خبر داد.

سرهنگ جلیلیان درتشریح این خبر بیان داشت: در پی رصدهای فضای مجازی پلیس فتا این فرماندهی مشخص شد فردی به صورت غیرمجاز در حال فروش دارو های ورزشی می باشد.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی هویت وی بدست آمد و مشخص شد متهم منزلش را محل فروش و توزیع دارو تبدیل کرده است و مخفیگاه متهم شناسایی شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از هماهنگی های قضائی تیم عملیات پلیس فتا به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات ضربتی، این متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازدید از این محل بیش از ۳۲۰۰عدد قرص و ۲۱کیلو انواع پودر فاقد مجوز کشف و کلیه اموال کشف شده به این پلیس انتقال یافت.

فرماندهی انتظامی شهرستان ری گفت: متهم پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.