رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دلیل اصلی اختلاف درگیری دو بازیکن استقلال

در پایان بازی استقلال – نفت مسجد سلیمان که با نتیجه ۳- ۱ به سود به آبی پوشان پایان رسید، شاهد یک درگیری کوچک بین آرش رضاوند و مهدی قایدی بودیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبروزشی، زمانی که داور به سود استقلال پنالتی اعلام کرد، مهدی قایدی پشت ضربه ایستاد. او چون خود پنالتی گرفته بود با توجه به عدم حضور یامگا پشت توپ رفت تا هت تریک کند اما برخی ازدوستان از جمله آرش رضاوند و روزبه چشمی دوست داشتند، سجاد شهباززاده پشت ضربه بایستد تا پایش به گل باز شود و از زیر فشار خارج شود.

در پایان بازی آرش رضاوند جر و بحث کوچکی بین آرش رضاوند و مهدی قایدی به وجود آمد. جالب اینکه ریکاردو ساپینتو در پایان بازی و در رختکن به همه بازیکنان بابت ارایه نمایش خوب و پیروزی شیرین تبریک گفت و از آرش رضاوند و مهدی قایدی هم خواست شاد باشند و به بردی خوبی که به دست آورده اند، فکر کنند.

گفته می شود ریکاردو ساپینتو از جمله مربیانی است که خیلی به درگیری بین بازیکنان ورود نمی کند چون بر این عقیده است این جر و بحث ها بین بازیکنان در زمین طبیعی است، به این خاطر که در زمین تحت فشار هستند اما زمانی که به رختکن می روند و بعد از استراحت رفتار آنها با هم تغییر می کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.