رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

دلیل رفتار عجیب نکونام مشخص شد | چرا سرمربی استقلال در شادی‌ها شرکت نمی‌کرد؟

در پیروزی امیدوار کننده استقلال برای هواداران، جواد نکونام در شادی‌های تیم خیلی شرکت نمی‌کرد و به نوعی خوشحالی خود را آن طور که انتظار می‌فت نشان نمی‌داد که همین نسئله باعث ایجاد برخی شایعات در خصوص سرنوشت نیمکت آبی پوشان پایتخت شده بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در پیروزی امیدوار کننده استقلال برای هواداران، جواد نکونام در شادی‌های تیم خیلی شرکت نمی‌کرد و به نوعی خوشحالی خود را آن طور که انتظار می‌فت نشان نمی‌داد که همین نسئله باعث ایجاد برخی شایعات در خصوص سرنوشت نیمکت آبی پوشان پایتخت شده بود.

ابوالفضل جلالی، که نقش پررنگی در پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت داشت در این خصوص گفت: همه هواداران می دانند که استقلال در چه شرایطی است. آقای نکونام به این جا آمده و اعتبار خود را گذاشته. به هر حال یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران بوده و چندین سال در لالیگا و استقلال و تیم ملی بازی کرده است. بیشتر نگرانی‌شان به دلیل نگرانی هواداران است و از طرفی بازی اول هم بود. آقای نکونام بیشتر برای اینکه تیم بتواند دل هواداران را شاد کند، نگران بود، چراکه تنها کاری که از دست ما و کادر فنی در این شرایط بر می‌آید، این است تا با یک بازی و برد خوب بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. بیشتر نگرانی ایشان برای این بوده تا بتوانیم فصل را خوب شروع کنیم و خدا را شکر این اتفاق افتاد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.