دیروز بیرانوند، امروز پروین و کیومرث هاشمی | رضا درویش از پرسپولیس رفتنی است؟

امروزدرخبرها آمده بود که کیومرث هاشمی وزیرورزش و جوانان، به دلیل حواشی سفر رونالدو به ایران، درخواست ملاقات رضا درویش را رد کرده است!

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، دوشنبه شب گذشته علیرضا بیرانوند مهمان برنامه ” فوتبال برتر” بود و در این برنامه مدعی شد: متاسفانه مدیران استقلال و پرسپولیس از زمانی که سرکار می‌آیند نمی‌دانند صندلی‌ای که قرار است روی آن بنشینند تا چه زمانی هست. چون این را نمی‌دانند تا زمانی که هستند کار را تکمیل تحویل شخص بعدی نمی‌دهند. در حال حاضر اتفاقاتی در باشگاه پرسپولیس می‌افتد که احساس می‌کنم این صندلی در حال لرزش است.

علی پروین هم که معمولا بی دلیل مصاحبه نمی کند ظاهرا بویی برده است و از رضا درویش دوست خانوادگی خودش این چنین انتقاد کرد: درویش رفیق و در زندگی من است ولی من صبح همان روز به درویش گفتم به استقبال رونالدو نرو. حتی به من گفت شما هم بیا برویم. انقدر این ها را گنده کردند که پرسپولیس نتوانست فوتبال خودش را انجام بدهد. واقعا آن فوتبال برای پرسپولیس بود؟ هیچکدام اندازه خودشان نبودند و همه راه رفتند و در نهایت هم تیم باخت. باید روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می رفت و آنها را سوار اتوبوس می کردند و تمام می شد.

به نظر می رسد تاریخ جدایی درویش از پرسپولیس نزدیک شده است و احتمالا تغییراتی در این باشگاه شاهد باشیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. احمد می گوید

    رونالدو علی آقا آدم کمی نیست در تمام دنیا شناخته شده است درویش کار درست را انجام داد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.