رسانه خبری این تیتر

رئال چگونه لالیگا را از دست می دهد؟

رئال هر اندازه برابر بالانشین های جدول موفق عمل کرده برابر تیم های نیمه پایین لالیگا امتیازات عجیبی را از دست داده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، رئال مادرید یک بار دیگر شکست خورد و صدر را از دست داد. درست یک هفته پس از فتح ال کلاسیکو که این تصور را باعث شده بود که رئال خود را برای قهرمانی لالیگا مهیا کرده است.

نگاهی به نتایج رئال در فصل جاری نشان می دهد که مشکل بزرگ این تیم به بازی برابر تیم های نیمه پایینی جدول بر می گردد. کهکشانی ها به خصوص برابر تیم های ۱۲ به پایین جدول، امتیازات عجیبی را از دست داده اند.

رئال فصل را با پیروزی ۱-۳ در زمین سلتا شروع کرد ولی هفته دوم در خانه برابر رئال وایادولید ۱-۱ متوقف شد. وایادولید در حال حاضر تیم پانزدهم جدول است.

هفته نهم رئال یکی از عجیب ترین شکست های فصل خود را متحمل شد. در سن مویکس برابر مایورکا با گل دقیقه هفت و در حالی که ۸۳ دقیقه برای جبران فرصت داشت ولی موفق به زدن گل تساوی نشد. مایورکا تیم ۱۸ لالیگاست.

دو هفته بعد رئال در برنابئو برابر بتیس با تساوی بدون گل متوقف شد. روبی سرمربی بتیس خطر اخراج را حس می کرد ولی با تساوی در برنابئو مجوز ادامه فعالیت گرفت. بتیس در حال حاضر تیم دوازدهم جدول است.

آن تساوی البته باعث شد رئال به خودش بیاید تا اینکه چند هفته پیش رئال برابر تیم ۱۷ جدول یعنی سلتا در خانه با تساوی ۲-۲ متوقف شد و دو امتیاز ارزشمند را از دست داد.

پس از آن تساوی، رئال در دو بازی بیرون خانه متوالی برابر لوانته و بتیس با نتایج ۱-۰ و ۲-۱ شکست خورد. تیم های ۱۲ و ۱۳ لالیگا که نه خطر سقوط را حس می کنند و نه شانس کسب سهمیه اروپایی دارند.

شکست شب گذشته در زمین بتیس باعث شد تا روبی سرمربی این تیم بار دیگر از خطر اخراج فرار کند. او توانسته در فصل جاری ۵ امتیاز از رئال بگیرد.

رئال در حالی برابر تیم های پایین جدول امتیاز از دست داده است که در ۹ بازی خود برابر شش تیم اول جدول موفق به کسب ۲۳ امتیاز شده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.