رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

رای جدید در راه است | ۴ امتیاز را به تیم سپاهان برگردانید!

کمیته انضباطی بعد از بررسی شکایت ۴ تیم از سپاهان به دلیل عبور از سقف قرارداد طلایی پوشان اصفهان را با کسر ۴ امتیاز و ۴۰ میلیارد تومان جریمه نقدی و تعدیل قرارداد ۶ بازیکن مواجه کرد. سپاهان به این رای اعتراض کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، کمیته انضباطی بعد از بررسی شکایت ۴ تیم از سپاهان به دلیل عبور از سقف قرارداد طلایی پوشان اصفهان را با کسر ۴ امتیاز و ۴۰ میلیارد تومان جریمه نقدی و تعدیل قرارداد ۶ بازیکن مواجه کرد. سپاهان به این رای اعتراض کرده است.

محمد رضا ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت: ابتدا به این رای در کمیته استیناف اعتراض می زنیم و اگر ره به جایی نبریم به دادگاه بین المللی ورزش شکایت خواهیم کرد.

در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال اصلا به این نکته اشاره نشده اگر تیمی سقف قرارداد را رعایت نکرد، با کسر امتیاز مواجه خواهد شد! چون این یک قانون نوپا از سوی سازمان لیگ است. از سویی در کارگروه نظارت بر قراردادها هم به این نکته اشاره نشده است.

برای فیفا و دادگاه بین المللی ورزش موضوع مهم رعایت فیر پلی مالی است و تا اکنون به دلیل پرداخت دستمزد از باشگاهی امتیاز کسر نشده است. به طور واضح می بینید که در عربستان چه دستمزدهایی به فوتبالیست ها داده می شود.

با این شرایط باید گفت به احتمال قوی ۴ امتیاز کسر شده از تیم سپاهان به این تیم بر می گردد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.