رسانه خبری این تیتر

رنج‌های اقتصادی امروز نتیجه سیاست‌های اقتصادی دهه‌های گذشته است

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه دولت برای اصلاح ساختار و عملکرد اقتصادی کشور مصمم است، گفت: ما امروز بیش از گذشته نیازمند اصلاح ساختاری هستیم و این مسئله بسیار ضروری است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه فلسطین امروز مسئله نخست جهان اسلام است، اظهار داشت: با وجود سختگیری‌های غیر انسانی در سرزمین‌های اشغالی و ایست‌های بازرسی بیش از ۲۰۰ هزار نفر در اجتماع عظیم نماز جمعه بیت المقدس حضور یافتند که این مسئله بسیار امیدبخش و برای دشمنان اسلام پیام آور یأس و ناامیدی است.

بیشتر بخوانید:

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تا پیش از این در موضع تهاجمی قرار داشت و جنگ شش روزه نماد این تهاجم بود افزود: ظرف شش روز سه کشور اسلامی از جمله مصر، سوریه و اردن مورد تجاوز صهیونیست‌ها قرار گرفتند اما امروز این موضع تهاجمی به حالت تدافعی محض تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: امروز صهیونیست‌ها در محاصره غزه، کرانه باختری، مقاومت اسلامی لبنان، حشدالشعبی عراق و رزمندگان دلیر یمن و مقاومت اسلامی قرار دارند و شرایط کاملا متفاوت شده است و این مسیر تا سرنگونی عاجل رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت هرچند که حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مسیر را برای این آرمان هموار کرده است.

ابوترابی فرد در ادامه با اشاره به اینکه دولت برای اصلاح ساختار و عملکرد اقتصادی کشور مصمم است، یادآور شد: ما امروز بیش از گذشته نیازمند اصلاح ساختاری هستیم و این مسئله بسیار ضروری است.

امام جمعه موقت تهران در عین حال تاکید کرد: ما نمی‌توانیم اغماض کنیم و باید به صورت شفاف برای مردم توضیح داده شود که رنج‌های اقتصادی امروز نتیجه ناگزیر و قطعی سیاست‌های اقتصادی در دهه‌های گذشته است.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.