رسانه خبری این تیتر

آرین روبن و احتمال خداحافظی تلخ با دنیای فوتبال

این امکان وجود دارد که مصدومیت پیش آمده برای آرین روبن در دیدار دیشب برابر آیندهون باعث خداحافظی او از دنیای فوتبال شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، آرین روبن پس از ترک بایرن مونیخ و سپری کردن ۱۰ فصل درخشان در این تیم، تابستان سال گذشته بازنشستگی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرده بود. اما این ستاره تکنیکی چندی قبل تصمیمش را عوض کرده و اعلام کرد برای کمک به باشگاه سابق خود خرونیخن باز هم در مستطیل سبز حضور خواهد یافت.

حضور دوباره در رقابت‌های اردویسه هلند اما اصلاً برای آرین روبن خوشایند نبود چرا که او دیشب در جریان دیدار برابر آیندهوون دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد تا نگرانی‌های زیادی درباره اش به وجود بیاید.

روبن که پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد با آمادگی بیشتر از قبل به فوتبال برگردد حالا دوباره دچار مصدومیت شده است. او در طول حرفه خود بارها با آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ روبرو شده و حالا گفته می‌شود که با این مصدومیت جدید امکان دارد که او در ۳۶ سالگی به شکل کامل از دنیای فوتبال خداحافظی کند. با این حال باید منتظر ماند و دید که واکنش خود این ستاره هلندی به این خبر چه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.