رونالدو چطور تحریم استقلالی‌ها را شکست؟ | ورود اسپانسر همچنان ممنوع!

هیچکس برای اسپانسرینگ باشگاه استقلال پا پیش نمی‌گذارد و این به یک معضل عجیب تبدیل شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در شرایطی که جواد نکونام با چنگ و دندان سعی دارد تیم استقلال را دنبال خودش بکشد تا بازیکنان نسبت به مسائل مالی مشکلاتی به وجود نیاورند شاهد هستیم که اوضاع مالی در این باشگاه همچنان رو به راه نیست. این وضعیت کمک می‌کند تا استقلال رفته رفته تحلیل برود و مشکلات یکی بعد از دیگری ضربات مهلکی را به پیکر این باشگاه وارد کند.

نکته مهم این است که هیچ اسپانسری برای حمایت مالی از باشگاه استقلال پا پیش نمی‌گذارد وضعیت به شکلی پیش می‌رود که این قضیه کم کم به یکی از سوالات مهم هواداران و البته اهالی ورزش تبدیل شده است. اینکه چرا یک باشگاه با این قدمت، افتخارات داخلی و بین المللی و از همه مهمتر مخاطب میلیونی نمی‌تواند برای خودش حامی مالی داشته باشد!

چندی قبل عنوان شد که به یکی دو اسپانسر بزرگ گفته شده که حق ندارند از باشگاه استقلال حمایت مالی داشته باشند و همین موضوع برخی از پیشکسوتان و هواداران استقلال را بر آن داشت تا به زعم خودشان فلان اسپانسر را تحریم کنند اما این موضوع خیلی سریع از یادها رفت و با موضوع حضور کریستیانو رونالدو در کشورمان همه چیز فراموش شد. اما حالا و با پایان بازی پرسپولیس مقابل النصر بار دیگر از استقلال خبر می‌رسد که اوضاع این باشگاه به لحاظ مالی رو به راه نیست و هیچکس حاضر نمی‌شود از باشگاه استقلال حمایت مالی کند. اتفاقاتی غیر معمول که خیلی‌ها علت و عامل اصلی آن را نمی‌دانند!

از افراد نزدیک به تیم استقلال شنیده می‌شود جواد نکونام در این خصوص با عده‌ای از دوستان خودش در خارج از فضای باشگاه استقلال صحبت کرده تا دلیل این موضوع را بداند اما هنوز اتفاق تازه‌ای درباره اسپانسرینگ باشگاه استقلال رخ نداده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.