سارینا اسماعیل زاده چگونه درگذشت؟/ مادر سارینا درباره دلیل فوت او چه گفت؟

در ابتدا گفته شد سارینا اسماعیل زاده، نوجوان ۱۶ ساله در تظاهرات روزهای اخیر کشته شده اما رئیس دادگستری استان البرز درباره جزئیات فوت او توضیحاتی را ارائه داد و درگذشت او را بی ارتباط با اغتشاشات خواند.

اینتیتر – سحر سادات زمانی: این روزها کشور در جوی ناآرام قرار گرفته است و هر لحظه خبر جدیدی از اغتشاشات و میزان کشته شدگان منتشر می شود. در این میان اسامی افراد نوجوانی نیز دیده می شود که در ابتدا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درگذشتشان به این اغتشاشات ربط داده شد اما با انجام تحقیقات سازمان های رسمی کشور این ارتباطات تکذیب شد.

سارینا اسماعیل زاده، نوجوان شانزده ساله ای است که خبر فوتش در این روزها بر اثر ضربه باتوم به سرش در فضای مجازی دست به دست می شود. اما اما رئیس دادگستری استان البرز درباره جزئیات فوت او توضیحاتی را ارائه داده است و علت درگذشت او را خودکشی عنوان کرده است.

مادر سارینا درباره علت درگذشت او چه گفت؟

مادر سارینا اسماعیل زاده نیز در گفتگویی ویدیویی اعلام کرده دخترش سابقه خودکشی داشته و هیچگونه ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است. در ادامه ویدیوی این گفتگو را مشاهده می کنید.

 

جزییات خودکشی سارینا اسماعیل زاده چه بود؟

رئیس دادگستری استان البرز درباره جزئیات فوت سارینا اسماعیل‌زاده اظهار داشت: در نخستین دقایق روز دوم مهرماه در حدود ۲۰ دقیقه بامداد، طی تماس تلفنی کلانتری ۱۴ رسالت کرج، گزارش یک مورد سقوط از ارتفاع به قاضی کشیک دادسرای ناحیه یک کرج ارائه شد. با بررسی‌های اولیه مشخص گردید جسد متعلق به دختر نوجوانی حدودا ۱۶ ساله است که در محل ورودی پارکینگ پشتی ساختمان همسایه منزل مادر بزرگ متوفی در عظیمیه کرج قرار داشت.

وی ادامه داد: بلافاصله تحقیقات اولیه در این خصوص آغاز شد و با بررسی‌ های اولیه مشخص شد، متوفی که به همراه مادر خود در همان شب در منزل مادربزرگ خود بودند از راه‌ پله منزل مادر بزرگ، خود را به پشت بام طبقه پنجم رسانده و از آنجا پس از ورود به پشت بام همسایه به پایین پریده و طبق بررسی‌ های اولیه خودکشی کرده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات بازپرسی از مادر ایشان مشخص کرده است که متوفی سابقه خودکشی ناموفق با مصرف قرص داشته، متذکر شد: پلیس نیز با تماس تلفنی همسایه از موضوع سقوط از ارتفاع مطلع و به محل مراجعه کرده و با حضور اورژانس در محل مشخص گردیده که وی متاسفانه فوت نموده است.

طبق گزارش پزشکی قانونی علت فوت، شوک ناشی از ضربه به دنبال صدمات و شکستگی‌های متعدد و خونریزی به واسطه سقوط از ارتفاع بوده است

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه منطقه وقوع این حادثه جزو مناطق بدون اغتشاش در کرج بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.