ستاره‌های استقلال مخالف ماندن فکری هستند؟

ظاهراً روی بد فوتبال خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت خودش را به محمود فکری با تعصب و همان آرپی‌جی‌زن محبوب هواداران نشان داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، این هم از عجایب فوتبال و اتفاقات غریب این رشته خاص و پرطرفدار است که سرمربی تیم سوم جدول رده‌بندی ۱۶ تیمی باشی و همه جا حرف از برکناری‌ات باشد. در این گزارش نه قصد حمایت از محمود فکری را داریم و نه تخریب جایگاه سرمربی مازندرانی استقلال را ولی اتفاقاتی که ظرف این مدت رخ داده، به گونه‌ای کنار هم قرار می‌گیرد که شکل پازلی خطرناک را برای این مربی استقلالی تشکیل می‌دهد.

مخالفت‌های مدیریتی

نام محمود فکری برای هدایت استقلال از زمانی که هنوز احمد سعادتمند در رأس باشگاه استقلال بود، مطرح شد ولی سعادتمندی که هم‌استانی فکری بود، دوست داشت با کارهای بزرگ و بمب ترکاندن ادای برخی مدیران قبلی را درآورد که حرف از بازگرداندن استراماچونی را دوباره مطرح کرد و وزارت ورزش و اهالی باشگاه را به دردسر انداخت و در نهایت محمود فکری به رغم مخالفت برخی از اعضای هیئت‌مدیره استقلال سرمربی این تیم شد.

فرهاد مجیدی گزینه تابستانی

فرهاد مجیدی که چندی پیش شایعه شد نماینده‌اش با اسماعیل خلیل‌زاده در یکی از کافه‌های سعادت‌آباد به اتفاق جمعی از ادمین‌های کانال‌ها و صفحات استقلالی! دیدار داشته هم از دیگر کاندیداهای سرمربیگری استقلال بود و برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که هنوز هم جزو گزینه‌های اصلی برای در دست گرفتن هدایت استقلال است. اینکه ذوب‌آهن دنبال به خدمت گیری‌اش بوده ولی برخی از مدیران استقلال به دوست نزدیک مجیدی خبر داده‌اند که فرهاد خیلی عجله نکند چون ممکن است برگردد!

باند ضد حاج‌محمود در تیم!

شروع فصل بیستم با محمود فکری برای برخی بازیکنان استقلال با چالشی جالب توجه همراه شد. آنها که پیش از فکری با وینفرد شفر، آندره‌آ استراماچونی و فرهاد مجیدی کار کرده بودند با ورود محمود فکری و اعتقاداتی که برای خودش دارد تا حدی با او به مشکل خوردند. این رویه با ادامه مسابقات و اتفاقاتی که درون تیم رخ داد به سمت و سویی پیش رفت که فاصله‌ای نامحسوس بین فکری و برخی از بازیکنانش ایجاد شود. همان‌هایی که با پز روشنفکری متن‌هایی را در فضای مجازی منتشر می‌کنند که اسباب موج‌سواری عده‌ای از نخاله‌های داخل و خارج از کشور را فراهم می‌کنند.

کم‌کاری چند ستاره

تماشای دوباره بازی استقلال در اصفهان روبه‌روی سپاهان مشخص می‌کرد که برخی از بازیکنان استقلال نه تنها بازی همیشگی‌شان را انجام ندادند، بلکه کیلومترها با آن فاصله داشتند. بی‌توجهی به تاکتیک‌های مطرح شده قبل از بازی از سوی کادر فنی توسط برخی از ستاره‌های تیم موجب شد فکری در نیمه دوم دست به تعویض ۵ بازیکن زده و نصف تیمش را از زمین بیرون بکشد و اتفاقاً در همان دقایق پایانی بود که تیم راه افتاد ولی خب دیر شده بود!

فکری در جاده خان‌های قبلی

ظاهراً روی بد فوتبال خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت خودش را به محمود فکری با تعصب و همان آرپی‌جی‌زن محبوب هواداران نشان داد. جایی که منصورخان‌ها، ناصرخان‌ها، امیرخان‌ها و علیرضا منصوریان‌ها شعار حیا کن رها کن شنیدند و حالا این داستان برای فکری تکرار می‌شود که از درون تیمش ضربه می‌خورد. او در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان گفت «می‌دانم بازیکنانم چرا بد بازی کردند». او دلیلش را می‌دانست و این روزها هم جلسات دوباره نزدیکان یکی از سرمربیان قبلی استقلال با مدیریت باشگاه دلیل بر این ادعاست که زمینه برای برکناری فکری فراهم شده است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.