رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

سیستم فرهاد مجیدی در استقلال اجرایی می‌شود!

با اضافه شدن گوستاوو بلانکو خیال جواد نکونام برای تغییر تاکتیک در استقلال راحت‌تر می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، استقلال در بازی با سپاهان با سیستم ۲-۳-۵ بازی کرد که در زمان حمله این سیستم به ۲-۵-۳ تغییر می‌کرد. استقلال در دقایق پایانی دیدار با استقلال خوزستان هم با این شیوه بازی کرد.

در بازی‌های یاد شده به خصوص در دیدار با سپاهان استقلال از زوج آرتور کوین یامگا که مهاجم تخصصی نیست و امیرارسلان مطهری در نوک خط حمله استفاده کرد که با اضافه شدن گوستاوو بلانکو به ترکیب تیم آبی خیال جواد نکونام در اجرای این سیستم راحت‌تر می شود چرا که می‌تواند از دو مهاجم کلاسیک در نوک خط حمله بهره ببرد. این شیوه را در بازی با استقلال خوزستان زوج امیرارسلان مطهری و آرمان رمضانی بازی کردند.

استقلال در دوره فرهاد مجیدی هم در شرایطی در یک فصل بدون شکست قهرمان لیگ برتر شد که سه دفاعه بازی می‌کرد و به نظر می‌رسد جواد نکونام هم علاقمند است به این شیوه روی بیاورد.

استقلال در ۴ بازی ابتدایی ۹ امتیاز کسب کرده و در شرایطی در برابر سپاهان با یک گل شکست خورد که داور پیش از اعلام پنالتی به سود تیم سپاهان باید به سود استقلال خطا اعلام می کرد. با وجود شکست خیلی‌ها معتقد هستند استقلال در این بازی بهترین نمایش را با فوتبال سه دفاعه داشت.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.