رسانه خبری این تیتر

رونمایی از سیستم یکپارچه بانکداری بانک سپه توسط وزیر اقتصاد

طی مراسمی، توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی، از سیستم یکپارچه بانکداری و سند برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴ رونمایی شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی بانک سپه، دکتر سید احسان خاندوزی در این مراسم که در محل ساختمان مرکزی بانک سپه برگزار شد، طی سخنانی، با اشاره به اجرای موفق طرح ادغام پنج بانک و مؤسسه مالی در این بانک، اظهار داشت: مجموعه دوستانی که کار بانکداری انجام داده اند، به خوبی می دانند که پیگیری و به ثمر رساندن اتفاق مهمی مثل ادغامی در این ابعاد، نیازمند طراحی و مدیریت مستمری است که خوشبختانه با همت مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و تمام مدیران میانی دست اندرکار به دست آمد.

به گزارش شادا، وی گفت: سیاستگذاران کشور، در دو سه سال اخیر، این مسئولیت مهم را بر دوش بانک سپه قرار دادند و امروز برای من این نکته حائز اهمیت و بسیار ارزشمند است که می توان با اطمینان خاطر، این جمله را بر زبان آورد که بانک سپه از عهده اجرای این مسئولیت سنگین، سربلند و رو‌ سفید بیرون آمده است.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: مسئله ادغام چند بانک و مؤسسه مالی در بانک سپه، اصلا‌ً موضوع کوچکی نبود، و من به خوبی به خاطر دارم، در زمان تصمیم برای اجرای طرح، بسیاری نگران بودند که این امر ممکن است تبعات خطرناکی در حوزه اقتصادی و اجتماعی برای کشور داشته باشد.

خاندوزی خطاب به هیئت مدیره و مدیران میانی بانک سپه ادامه داد: اینکه مصوبات روی کاغذ چگونه به منصه ظهور برسد، هنر مدیریتی شما بود که توانستید کار را به نحوی مدیریت کنید که امروز، پس از انجام آن کار عظیم، رونمایی از سیستم یکپارچه بانکداری بانک سپه نیز با موفقیت صورت می گیرد که این خود حکایت از تحولی بی سابقه در ماورای مناسبات اقتصادی و مالی این بانک دارد.

وی با یادآوری اینکه اصولاً بانک سپه، تا پیش از این، جزو بانک هایی بود که سیستم مالی آن به شکل کاملاً جزیره ای عمل می کرد، ارزش رونمایی از سامانه یکپارچه آن را به عنوان نماد و صَرفِ فعل “خواستن” در این بانک شایسته تقدیر و تشکر ویژه خواند.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه مدیریت بانک سپه نشان داده است که اراده لازم برای تحولات را دارد، ادامه داد: به عنوان یک مثال اگر بخواهم عرض کنم، پس از آنکه ما از بانک ها خواستیم در راستای تحقق منویات رئیس جمهور، دسترسی بیشتری برای وام های خرد برای مردم ایجاد شود و مردم بدون سپردن تضامین شداد و غلاظ بتوانند به تسهیلات ارزان قیمت دسترسی پیدا کنند نیز، باز بانک سپه جزو بانک های پیشرو بود.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.