شرایط فروش اقساطی هایما اس ۷ پلاس ویژه نوروز ۱۴۰۳

هایما S7 پلاس یک خودروی شاسی بلند (SUV) است که توسط برند هایما اتومبیل، زیر‌مجموعه گروه فاو تولید می‌شود. این خودرو از تکنولوژی پاورتک کره جنوبی و مزدا ژاپن و شرکت بوش بهره می‌برد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، هایما S7 پلاس یک خودروی شاسی بلند (SUV) است که توسط برند هایما اتومبیل، زیر‌مجموعه گروه فاو تولید می‌شود. این خودرو از تکنولوژی پاورتک کره جنوبی و مزدا ژاپن و شرکت بوش بهره می‌برد. هایما ابتدا بر‌اساس پلتفرم مزدا CX-7 ساخته شده و سپس به پلتفرم فورد اسکیپ ارتقا یافت. شرکت ایران خودرو بعد از همکاری با شرکت هایما چین، در حال تولید خودروی جدید به‌نام هایما S7 پلاس است که در ایران با همان بدنه قدیمی هایما S7 عرضه می‌شود.

هایما اس ۷ پلاس در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده است که قیمت آن‌ها تفاوت اندکی دارد. در حال حاضر قیمت نقدی هایما S7 پلاس مشکی رنگ مدل ۱۴۰۲ به ۱ میلیارد و ۶۷۸ میلیون تومان می‌رسد. قیمت نقدی هایما S7 پلاس سفید رنگ مدل ۱۴۰۲ نیز ۱ میلیارد ۶۸۸ میلیون تومان است.

شرایط فروش اقساطی هایما اس ۷

برای خرید اقساطی هایما اس ۷ پلاس پرداخت حداقل ۵۰ درصد از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت الزامی بوده و حداکثر زمان بازپرداخت اقساط خودرو ۳۰ ماهه است. در این شرایط فروش اقساطی، هایما اس ۷ پلاس با تحویل فوری به فروش می‌رسد و سند آن نیز به نام خریدار ثبت می‌شود.

بر این اساس، برای خرید خودرو هایما اس ۷ پلاس مشکی رنگ به صورت اقساطی باید مبلغ ۸۳۹ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفت و مبلغ باقی مانده را در ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه پرداخت کرد.

همچنین پیش پرداخت برای خرید اقساطی هایما اس ۷ پلاس سفید رنگ، ۸۴۴ میلیون تومان و تعداد اقساط مشابه با خودرو مشکی رنگ ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۰ ماهه خواهد بود.

مشخصات فنی هایما اس ۷ پلاس

هایما S7 Plus نسبت به هایما S7 از نظر فنی، خودرویی بهینه‌تر از نظر مصرف سوخت است. سوخت ترکیبی این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۸.۶ لیتر خواهد بود. نیرو لازم برای S7 Plus از یک موتور ۱.۸ لیتری توربو‌شارژ با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تأمین می‌شود، که توسط یک گیربکس ۶ دنده اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. با توجه به مشخصات موتور S7 Plus و تجربه کاری آن روی S7 توربو، احتمالاً این خودرو برای شتاب صفر تا ۱۰۰ حدود ۱۰.۵ ثانیه نیاز خواهد داشت.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.