شورولت کامارو ۱۹۶۹ با موتور درون‌سوز بازسازی می شود

در آستانه برقی شدن کامل صنعت خودروسازی جهان، تب بازسازی خودروهای کلاسیک با موتور برقی بالا گرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، با این حال همچنان برخی بازسازی‌ها همچون این شورولت کامارو ۱۹۶۹ را می‌توان یافت که روح اصلی خودرو با موتورهای درون‌سوز در آن حفظ شده است. این شورولت کامارو ۱۹۶۹ به موتور ۶.۲ لیتری V8 با دو توربوشارژر LSX 700 و یک اینترکولر مجهز است. مجموعه این قوای فنی قدرتی معادل ۷۰۰ اسب بخار را تولید می‌کنند. همان‌طور که انتظار داریم و از لاستیک‌های فوق پهن آن مشخص است، با یک ماسل کار دیفرانسیل عقب روبرو هستیم.

نیروی خارق‌العاده ۷۰۰ اسب‌بخاری توسط گیربکس شش سرعته Tremec به چرخ‌های عقب ارسال می‌شوند. سیستم ترمز کامل Wilwood با کالیپرهای دارای شش پیستون در جلو و روتورهای شکافدار و سوراخ‌شده در عقب نیز وظیفه کنترل این ماسل کار احیا شده را برعهده دارند.

سیستم تعلیق Ridetech به همراه رینگ‌های COR Forged و لاستیک‌های میشلن پایلوت نیز وظیفه سواری خودرو را برعهده دارند. برای بازسازی بدنه شورولت کامارو ۱۹۶۹ از قطعات استوک استفاده شده است اما برخی قسمت‌ها از فیبرکربن ساخته شده‌اند. برای مثال کاپوت خودرو، اسپویلر جلو و عقب و پین‌های کاپوت از جنس فیبرکربن هستند. چراغ‌های خودرو نیز به نوع مدرن‌تر LED تغییر پیدا کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.