شکایت ۹ میلیون یورویی ستاره فوتبال از بازیگر معروف سینما خبرساز شد

دیوید بکهام از مارک والبرگ، بازیگر معروف، به دلیل عدم پرداخت ۹ میلیون یورو مربوط به تبلیغات، شکایت کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، دیوید بکهام که در تبلیغی مربوط به باشگاه‌های ورزشی متعلق به مارک والبرگ شرکت کرده بود، مدعی شده که این بازیگر آمریکایی مبلغ ۹ میلیون یورو که قرار بوده در ازای این تبلیغات به او بدهد را نپرداخته است.

فوتبالیست سابق ادعا می‌کند که فریب خورده است تا سفیر برند شود و ۹ میلیون یورویی را که مقرر شده بود دریافت نکرده است. توافق بکهام با کمپانی ورزشی F۴۵ بود که والبرگ ۳۶ درصد سهام آن را در اختیار دارد.

وکلای بکهام اعلام کرده‌اند که این شرکت قرار بوده در سال ۲۰۲۲ به بازیکن سابق منچستر یونایتد ۹ میلیون پرداخت کند، اما هنوز هم آن را دریافت نکرده‌اند.

در سمت دیگر پاسخ والبرگ و وکلایش این است که این اظهارات کاملا بی‌اساس هستند و از قاضی خواسته‌اند درخواست نمایندگان بکهام را رد کند. با این حال قاضی با خواسته آن‌ها مخالفت کرده و تصمیم گرفته پرونده را ادامه دهد.

بکهام تصاویر و ویدئو‌هایی که برای این تبلیغ ساخته شده بود را از پیج اینستاگرامش پاک کرده کرده و در سمت مقابل کمپانی F۴۵ هم تصمیمی مشابه بکهام گرفته تا هر دو طرف درگیری را در فضای مجازی هم ادامه داده باشند.

در حال حاضر دوستی بکهام و والبرگ که در سال ۲۰۰۷ به همراه خانواده‌هایشان با هم آشنا شدند پایان یافته و تنها ارتباط آن‌ها فالو داشتن یکدیگر در اینستاگرام است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.