ظریف: اقدامات نازی‌گونه اسرائیل باعث ترمیم حس شکست‌ناپذیری خرد شده‌شان نمی‌شود

وزیر خارجه پیشین کشورمان در اظهاراتی اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، محمد جواد ظریف، وزیر خارجه پیشین کشورمان روز سه‌شنبه در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت: اقدامات و اظهارات نازی‌گونه اسرائیل باعث ترمیم حس شکست‌ناپذیری خرد شده این رژیم جنایت‌کار نخواهند شد اما زمینه مستحکمی را برای تنظیم کیفرخواست در رابطه با جرایم جنگی‌شان فراهم خواهند کرد.

صحبت‌های ظریف در پی آن مطرح شده که یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اخیرا در پیامی ویدیویی گفته بود: من دستور محاصره کامل غزه را داده‌ام. نه برق، نه غذا، نه سوخت و نه آب در اختیار خواهند داشت. همه چیز بر روی آن‌ها بسته خواهد شد.

صبح شنبه حملات سنگین راکتی و موشکی مقاومت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار داده و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام (شاخه نظامی جنبش حماس) از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» خبر داد. عملیات طوفان الاقصی پس از آن آغاز شد که مسجد الاقصی طی روزهای گذشته با یورش‌های گسترده شهرک‌نشینان تندرو صهیونیست مواجه شد.

درگیری‌ها امروز (سه‌شنبه) در چهارمین روز از عملیات طوفان الاقصی توسط گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس علیه اشغالگران صهیونیستی ادامه دارد. رژیم صهیونیستی در میان خشن‌ترین حملات هوایی، دریایی و زمینی در چهار روز گذشته، جنگ وحشیانه خود را در نوار غزه عمیق‌تر کرده و صدها شهید و هزاران زخمی بر جای گذاشته است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.