رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

عجیب اما واقعی؛ سه دروازه‌بان فصل پیش استقلال هم‌تیمی شدند

سید حسین حسینی، علیرضا رضایی و سینا سعیدی‌فر که فصل گذشته در استقلال با هم همبازی بودند، دروازه‌بانان تیم امید در بازی‌های آسیایی‌هانگژو خواهند بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، سید حسین حسینی، علیرضا رضایی و سینا سعیدی‌فر که فصل گذشته در استقلال با هم همبازی بودند، دروازه‌بانان تیم امید در بازی‌های آسیایی‌هانگژو خواهند بود.

در ابتدای فصل علیرضا رضایی از لیست استقلال کنار گذاشته شد. او هنوز تیم جدید خود را انتخاب نکرده است. علیرضا رضایی که یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد اعلام کرده تنها در صورت دریافت رضاییتنامه قطعی راهی تیم دیگر خواهد شد و باشگاه استقلال رضایتنامه قطعی او را صادر نکرد! از آنجایی که قرارداد این بازیکن در فصل نقل و انتقالات فسخ نشده تا نیم فصل نمی تواند در تیم جدیدی بازی کند.

سینا سعیدی‌فر اما به عنوان دروازه‌بان قرضی راهی تیم شمس آذر شد. علیرضا رضایی موفق به سفر به چین نشده اما قرار است با رفع مشکلات خود در روزهای آتی راهی چین محل برگزاری بازی‌های آسیایی شود.

این سه دروازه‌بان این فصل از هم جدا شدند اما آنها در چین یک بار دیگر به یاد روزهای حضور در استقلال با هم همبازی خواهند شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.