علامت سوال بزرگ در قرارداد ۹۰میلیاردی استقلال با اسپانسر

قرارداد باشگاه استقلال با اسپانسر جدید، بر اساس مشارکت طرفین افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، ساعاتی پیش بر اساس ارائه نامه باشگاه استقلال به سایت کدال، مشخص شد رقم قرارداد این باشگاه با اسپانسر جدید ۹۰ میلیارد تومان است.

مدتی پیش اعلام شده بود که قرارداد باشگاه استقلال با این اپراتور تلفن همراه حدود ۱۵۰ میلیارد تومان است که حالا با مبلغ اعلام شده مغایرت دارد.

همانطور که در اعلام رسمی باشگاه استقلال به سرپرست اداره نظارت بر ناشران مالی و خدماتی مشخص شده، این ۹۰ میلیارد کف قرارداد فی مابین است. در واقع این مبلغ تضمین شرکت مذکور به باشگاه استقلال است که تحت هر شرایط و هر حالتی، این پول به آبی‌ها پرداخت خواهد شد. از این مقدار همانطور که قبلا اعلام شده بود؛ مبلغ ۵۰ میلیارد به صورت علی‌الحساب به استقلال پرداخت خواهد شد که بخشی از آن مدتی پیش برای پرداخت ۱۰درصد مطالبات فصل جدید بازیکنان و کادرفنی به حساب باشگاه واریز شد. قرار است تا چند روز آینده، بخش دیگری نیز از این پول به باشگاه تزریق شود. به این ترتیب ۹۰ میلیارد تضمینی اسپانسر به استقلال تا پایان نیم فصل به حساب این باشگاه واریز می‌شود.

علاوه بر این با توجه به اینکه این قرارداد سقف ندارد، باشگاه استقلال می‌تواند حداقل تا ۱۸۰ میلیارد تومان از آن منفعت ببرد. این منفعت بستگی به اجرای کارهای مشترک دو طرف دارد که هرچقدر بیشتر شود، دریافتی آبی‌ها نیز بیشتر خواهد شد. یعنی در واقع ارزش قرارداد حداقل ۱۸۰ میلیارد تومان است که پایان فصل به استقلال می‌رسد. البته سال بعد با توجه به حضور احتمالی استقلال در آسیا، ارزش این قرارداد بیشتر خواهد شد. چون استقلال تبلیغ روی پیراهن خود بابت حضور در بازی‌های آسیایی را در قرارداد فعلی قید نکرده است.

مشارکت باشگاه با این اپراتور تلفن همراه در امور مختلف مانند فروش محصول و محتوا از مواردی است که به منفعت باشگاه اضافه می‌کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.